Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magasan is lehet egy lány csinos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasan is lehet egy lány csinos?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom és mondják nekem is mert 180 cm vagyok, hogy ez nem hátrány és csinosak a magas lányok. Valahogy én nem ezt tapasztalom. Persze tudom más is fontos arc meg a belső tulajdonságok stb. de én sokszor tapasztaltam azt 17 évem alatt hogy a srácok már pusztán a magasságom miatt elkerülnek.Pedig barátkozó mindig mosolygó viccelődő lány vagyok sportolok tanulok és szeretek barátaimmal is lenni szóval nem egy szobában ücsörgök csak egész nap. Barátnőimet mégis előbb kiszúrják és próbálkoznak. Magas srácok (190cm) azt mondják, hogy milyen jók magas lányok stb. de mégis sokat kb 165 max.170 cm-es lányokkal látni. Ez azért van mert nem találnak hozzájuk személyiségben illő magas lányt vagy úgy alapból csak nézni szeretik a magas lányokat de ennyi? Ennyire taszító a magasság?
2014. márc. 15. 12:23
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én 191 magas vagyok. Engem kimondottan vonzanak a magas lányok, persze mindez függ a teskalkattól, arc, haj...férfi logika. Szerintem egy lány magasan is csinos, még csinosabb is mint egy 160 magas. 16F
2014. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
igen ha az alkatodhoz megfelelően öltözöl :)
2014. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, magasan is lehet egy lány csinos. Ez nem centiméterekhez van kötve, ha ahhoz lenne, nem találkoznánk szombaton:P. Biztos sokaknak taszító egy magas lány, de szerintem ne csak a kirakatot nézzük meg, hanem tekintsük meg azt is, ami belül van. Szóval van még remény, hidd el. :)
2014. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!