Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Először járni akar velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először járni akar velem, aztán meg elbizonytalanodik. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 1 hónapja ismertem meg egy srácot, aki sokat segített nekem. Rendes is, jófej, még be is jön. Az elején nagyon keresett, mostanában viszont úgy érzem már nem érdeklem annyira. Azt mondta h magában belül rendet kell tennie...

Szerintetek? Pasi aggyal gondolkodók? :D



2014. márc. 15. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A férfiak rém egyszerűek. Ha akar, keres... ha nem, nem.

Rendet kell tennie magában? Hát tegyen...de gyorsan...

Tudom nehéz, de ne keresd.... Ha nem akar veled lenni bármi áron...tűzön-vízen-gondon-örömön-bánaton keresztül...akkor felejtős.

Gondolj bele... lehet gondjaid vannak, de akihez vonzódsz... azt nem hanyagolod.

Tegyen rendet magában. De Te is! Tudd, hogy értékes vagy... és aki gondolkodik rajtad, az meg sem érdemel :)

2014. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, sejtem én h mi a helyes.. csak már kezdem unni h mindig ez van...
2014. márc. 16. 13:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Igaz, nem akar...de a miértre ő se tudott választ adni! Lehet most már apáca vagy lezbi leszek...biztos jobb mint szenvedni a sok köcsöggel.
2014. márc. 16. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!