Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekel egy férfi, de neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel egy férfi, de neki friss kapcsolata van, még szerintetek eltudnám magamhoz csábítani?

Figyelt kérdés

Volt korábban egy 7 éves kapcsolata, az a hölgy kihasználta. kb 3 éve ért véget. azóta tengett lenget, alkalmi kapcsolatai voltak. most ismét van egy kapcsolata, de még nagyon friss.

tudni kell róla hogy roppant bizonytalan a lelke mélyén. plátói szerelemre hajlamos. ismeri a volt páromat akivel nem rég váltam szét. beszéltünk is az esetről.

szerintetek?



2014. márc. 15. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ribizli
2014. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél csábító harmadik.
2014. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Lehet, hogy el tudnád csábítani, de ne tedd. Ő döntött úgy, hogy mást választ.
2014. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Költőnő? ***** válasza:
sztem meg hagyd őket békében. Ha nem hozzá való a másik, úgysem lesz hosszúéletű és legalább nem Te leszel az ok.
2014. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért rondítanál bele?
2014. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
párommal nem illetünk össze. napokban derült ki hogy igy ahogy vagyok nem vagyok jó neki lelkiekben. félre ne értsétek, de egyszer élünk, és ez a férfi említést tett arra hogy igy neki megfelelek pedig. inkább megragadnám a lehetőséget amit adott az élet, hogy élünk.
2014. márc. 15. 14:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Eltudom képzelni mennyire imponáló az a tömény önzés ami benned van. Te nem szeretni akarok a pasit, hanem birtokolni, mint egy tárgyat! Sok sikert az életben.
2014. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mégsem téged választott.
2014. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az elismerést szeretném magaménak tudni, és a boldogságot. nyomorogni egy 70% ban működő kapcsolatban, ugyan olyan káros mint a dohányzás.
2014. márc. 15. 15:01
 10/15 A kérdező kommentje:
mégsem engem, mert nem adtam neki jelzést. hát hogyne.
2014. márc. 15. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!