Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatok melyektől nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatok melyektől nem tudsz megszabadulni. Szerintetek ebben az esetben helyesen cselekedtem vagy sem?

Figyelt kérdés
A barátommal másfél év kapcsolat után szakítottam.Legfőbb okai azok voltak ,hogy teljesen megváltozott,kifordult önmagából,betegesen féltékenyé vált,olyan volt mint egy pióca,és attól tartok ,hogy rögeszméje már az ,hogy szeret engem.Nos, ez mivel én sajnáltam őt,adtam még egy esélyt,és próbáltam elhinni ,hogy meg fog változni,de semmi nem történt.Így a tegnapi bulin ismét szakítottam vele.Arra kért ,hogy gondoljam át,aludjak rá egyet.Ez után ott hagyott.Én pedig próbáltam kihasználni a szabadságomat,és kavartam egy sráccal,aki már hosszú ideje tetszik.Ma amikor, ismét megkérdeztem ,hogy mire döntöttem,csak a szakításra voksoltam,de éreztem ,hogy ez utal is vissza próbálja könyörögni magát.Tudtam,hogy egyetlen dolog amit nem tudna megbocsátani az az lenne ,ha megtudná ,hogy előző este kavartam valakivel,így szint vallottam neki.Elértem a célom ,már nem hiszem ,hogy zaklatna ,de mégis rosszul érzem magam.Nektek mi a véleményetek helyesen cselekedtem vagy sem? -értelmes válaszokat,ha lehet-
2014. márc. 15. 16:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi *megkérdezett :-)
2014. márc. 15. 16:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem akartad, akkor természetesen helyesen cselekedtél.
2014. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat ha tenyleg igaz hogy elviselhetetlen volt szamodra akkor oke.

van aki megerti hogy hagyja vegre bekem a masikat, van aki meg nem. A baratod az utobbi, nekik fajdalmasabban kell a tudtukra adni.

2014. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértéseteket. :-)
2014. márc. 15. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Az az előző pasimtól csak úgy tudtam jegszabadulni, hogy azt mondtam neki megcsaltam, különben öngyilkossággal fenyegetőzött, meg ilyesmi...
2014. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt azért nem annyira veszélyes a dolog,de nekem is a megcsalás volt a mentsváram.
2014. márc. 15. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!