Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti kivel maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kivel maradnátok együtt sokáig?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni,hogy nektek lányoknak milyen az a pasi,(belső tulajdonságokra)akivel a legszívesebben lennétek együtt.De nem csak olyan tulajdonságokra vaygok kíváncsi,hogy például,kedves,hűséges,figyelmes stb. hanem ,hogy romantikus,lehet vele hülyéskedni sokat, nem függ tőletek,nem mászik a nyakatokra stb.

Légyszíves írjatok kort is.


2014. márc. 15. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Legyen:

intelligens

művelt

jó humorú

határozott

magabiztos

domináns

férfias kisugárzású

gyengéd

figyelmes


ezen kívül:

legyen nagyjából azonos a világnézetünk és az érdeklődési körünk

vonzódjak hozzá fizikailag


24/n

2014. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

engem már sokszor bántottak meg az éppen aktuális pasijaim.

és ezért rájöttem.

nekem csak egy dolog kell ahhoz, hogy vele maradjak.

az, hogy szeressem.

18/L

2014. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát fontos hogy biztonságba érezzem magam mellette hogy nagyon vicces és jófej legyen, ha valaki csak csúnyán néz rám vagy beszól akkor ossza le, ha durván leüvölti vagy kezet emel rám valaki akk menjen neki, lehet hogy kicsit fura de nekem ez a fontos, hogy mindennél többet jelentsék neki es mindentől megvédjen valamint hogy másra ne gondoljon, szeretném ugy érezni hogy sose kelljen attól félnem hogy megcsal. Lehet hogy beteg vagyok de ez van.
2014. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

amit itt leírnak, annak a pont ellenkezőjével fognak összejönni. a normális, kedves aranyos rendes pasi nemsokcsajnak kell...

a züllöttekre buknak, utána meg persze sírnak hogy emgint megcsalt meg bla bla bla

2014. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok de én arra vágyok hogy alpból kétség nélkül az gyetlen legyek onnantól kezdve ahogy meglát. Ha olvastátok a gyönyörű sorscsapás című könyvet tudjátok hogy gondolom
2014. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és mi lenne az amitől irtóztok?
2014. márc. 15. 19:26
 7/8 anonim válasza:

Párkapcsolataim során amire rájöttem:

- azonos érdeklődési kör

- anyagi jólét (nem eltartás, hanem arányos költségelosztás)

- társasági élet

- családcentrikusság

- mindkét félt kielégítő szexuális élet

- és az általános dolgok (bizalom, őszinteség, humor, érzelmek stb)

2014. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7/7 komment: 29/L vagyok
2014. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!