Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura helyzetben vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura helyzetben vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik nekem. De ő nem nagyon foglalkozik velem, sot inkabb bunko. Viszont van egy masik csaj is, aki szerelmes belém és igazából jó csaj. Tehát simán smárolnék vele vagy dugnám. Akár már holnap összejöhetnék vele...

de ott van az a másik csaj, és tudom hogy nincs nála esélyem, de akkor is tetszik. Mit csináljak? Becsajozzak azzal, akinek bejovok? Probalkozzaka masiknal, amikor tudom hogy nincs eslyem? De ugy lehet hlgy nem ereznem magamat teljesen jol, hogy csajozok, kozben pedig tetszik más vki .


2014. márc. 15. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez az eset
2014. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feküdj le keményen a másik csajjal, aki szerelmes beléd és élvezzétek egymás társaságát. Nem biztos, hogy megérné olyasvalakire várni, aki nem akar téged.
2014. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a "bunkó csaj" csak azért ilyen, mert kelleti magát? A másikkal, csak akkor kezdj, ha tényleg bejön, ne csak azért mert simán megkaphatod. Szerintem.
2014. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A másik csajhoz nem èrzek semmi vonzodást, csak kívánom nint állat.
2014. márc. 15. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik lánynak érzései vannak irántad, akkor szemétség lenne kihasználni.
2014. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez igaz!

De már nagyon szeretnék vkivel csókolózni, ölelkezni, mert még sose volt csajom.

2014. márc. 15. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor se használd ki, próbálkozz a bunkózós csajjal, hátha felenged és kedvesebb lesz...
2014. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!