Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számítanak az ilyen dolgok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítanak az ilyen dolgok, mint a körömfestés?

Figyelt kérdés

Lassan két és fél éve vagyok együtt a barátommal.

A kapcsolat előtt én festettem a körmeimet, illetve kihúztam a szememet(de azt ritkán). Amikor megismert a barátom, akkor ezeket a dolgokat pont hanyagoltam. Miután összejöttünk, közölte, hogy Ő nem szereti sem a sminket, sem a kifestett körmöket. Egy fél pár hónapja elkezdtem enyhén sminkelni(szempillaspirál, meg alapozó)-ezekre nem is tett megjegyzést. Viszont akármilyen bután hangzik, a körmeimet félek kifesteni. Tudom, hogy ha jól esik fessem, de ezek nem határozzák meg a kapcsolatot? Mármint nyilván nem azért szeret, hogy festem-e a körmömet, vagy sem, de ha eddig nem festettem, és most elkezdem, ezek nem ilyen hangulatrombolóak? Mindenhol azt olvasom, hogy pont ezek az apró dolgok számítanak a "láng" meg ilyenek fenttartásában.


2014. márc. 15. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten szeretem a szép körmöket :)


20/F

2014. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
belefér...a másik fél részéről...
2014. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a rikító körömfestéseket utálom.
2014. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta, hogy nem tetszik neki. Pont. Ez van amikor a szőke nő felmegy az internetre és elkezd olvasni mindenfélét.
2014. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát a franc megette azt a kapcsolatot, ahol nem festhetem ki a körmömet...Fesd ki nyugodtan, hacsak nem 10 méteres műkörmöket akarsz, akkor nem hiszem, h gond lenne belőle. :)
2014. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld ki, vagy kérdezd meg hogy zavarná e.
2014. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen férfi nem szereti, ha ki vannak szépen festve a nője körmei? Jesszusom :) Szép dolog az, imádom én is, kézen-lábon.
2014. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt tudom, hogy nem tetszene neki. EGyszerűen nem szeret. Persze egy-két alkalomra nem zavarná(pl. SZalagavató, ballagás), de amőgy meg nem szereti.

Biztos nem hagyna el emiatt, meg nem műkörmöt illetve rikító színeket akarok, csak hát ez pl olyan, mintha én nem szeretnék egy parfümöt, Ő meg azzal fújkálná magát.:D

Köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 15. 20:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem sosem érdekelt, hogy mi tetszik a barátomnak és mi nem (A külsőmre értve). ÚgY öltözködök és sminkelek ahogy nekem tetszik. Elvégre az a lényeg, hogy magamnak tetszek.
2014. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fesd ki, és kérd ki a véleményét. Szerintem ő se hal bele, ha kifested néhányszor a körmödet.
2014. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!