Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, szerintetek miért halt ki a férfiak igen nagy részéből a kezdeményezőképesség, ill. a kezdeményezésre való hajlam?

Figyelt kérdés

Úgy tapasztalom, hogy sok férfinak baromi nehezére esik az ismerkedés, de még a kezdeményezés is.


Kevés létezik, de akik kezdeményezőbb típusúak, azokat két részre osztom. Az egyik részük már régebb óta foglalt, ők szívesen leállnak beszélgetni más lányokkal, mert a kapcsolatuk biztonságon, bizalmon alapul, így ezekben a férfiakban már nem található az a jellegzetes "ismerkedési görcs". A másik részüket pedig szélhámosoknak, hazudozóknak, nőcsábászoknak tartom, ők szót sem érdemelnek.


Szerintem egy-két csalódástól ennyire játszani a struccot és a fejüket a homokba dugni tök felesleges, mert ezzel más nőknél fosztják meg magukat az esélyeiktől.


2014. márc. 16. 00:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A sok rossz tapasztalat miatt, és a fiúk tanulnak más kárán is. Mindig mindenhol az egyenjogúságot hirdetik, istenítik magukat a nők, és arról győzködnek, hogy jó nekik férfi nélkül is. Mivel a nők könnyebben találnak párt maguknak, ezért nekik nagy a tét, és feszültebbek lesznek. Sokszor csak bolondítják a fiúkat, és ha már megvolt, akkor kidobják. Ismerek olyan nőt, aki max két hétig tartott meg egy fiút, és maximum egyszer feküdt le velük. Nem beszélve a válásról, amiből a férfi mindig rosszul jön ki. Ha egy lány nem tudja, hogy hogyan mondja meg, hogy már nem szűz, vagy megcsalta a pasiját, vagy csak egyszerűen bosszút akar állni, esetleg meggondolta magát, akkor jön a megerőszakolt/megvert duma. Ebben az esetben a férfit még be is csukják, anélkül, hogy bárki megkérdőjelezné a nő szavahihetőségét.

Ezek után áll még a kérdésed?

2014. márc. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kezdeményezőképesség? Miért hal ki belőlem? Mert mondjuk egy év alatt tizenvalahány csajt hívtam el randi célból, de egyiket se érdekeltem annyira, hogy akarjanak tőlem valamit. Az még nem is baj, hogy ez így van, de az hogy nem képesek nyíltan a tudtomra adni, hogy nem kellek. A várakozás, a folyamatos nyugtalanság hogy na most mi van teljesen kiégetett.
2014. márc. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha jól értem kérdező, neked az a problémád, hogy szingli vagy, mert a férfiak nem mernek nálad kezdeményezni, aki meg igen, arról kiderül hogy szemét alak. Aki meg laza, és képes ismerkedni az meg már foglalt.

Ha ennyire lenézed a félénkséget, miért nem kapod kézbe a gyeplőt, és kezdeményezel a félénk, de rendes fiúknál? Vagy azok nem elég férfiasak neked?

2014. márc. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11es jól mondod szivemből szóltál,egyébként a nő is kezdeményezhet ez nem a sötét középkor hogy mindent a férfinak kell csinálni,pláne hogy ez a fene nagy emancipáció van....
2014. márc. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a 11-es túloz. Bizonyíték nélkül nem csukják be a férfit, és a felvázolt nőtípus egy ritka elmebeteg szélsőség, amiből azért nem lakik minden utcában.
2014. márc. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Bár bennem megvan a kezdeményezőképesség, de abszolút megértem azt is, akinek nincs. Egyszerűen azért, mert azt a mérhetetlen szintű flegma, megalázó stílust, amit egyesek megengednek maguknak, nem egyszerű rezzenéstelen arcal viselni, csak én mondjuk lazán elküldöm a k"rv" anyjába, hogy nem a kutyájával beszél, alapvető viselkedési norma, hogy normálisan válaszolok a másiknak. Sok nő (szerencsére nem mindenki) iszonyatosan el van szemtelenedve, és szerintem az nem normális, hogy az első, második beszélgetés/találkozás alkalmával nevelnem kell, hogy viselkedjen. R'hadtul fárasztó tud lenni.
2014. márc. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy sírsz emiatt, próbáld ki milyen ha kezdeményezel és visszautasítanak. Utána olvasd át újra a kérdést és értékeld, mennyire helytálló. És nem, ez nem kizárólag a férfi feladata, bármennyire is szeretnék ezt egyesek elhitetni. Ez annak a feladata, aki akarja, hogy történjen valami. Nem abban a korban vagyunk, amikor a férfi tulajdonnak veszi meg a nőt és így értelemszerűen övé a kezdeményezés.
2014. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ennyire maguk alá zuhantok, férfiak? Miért nem vagytok egy kicsit tökösebbek? Ha előfordul olyan veletek, hogy visszautasítanak, akkor felemelt fejjel büszkén "távozzatok", hiszen ti mindent megtettetek. Ennyi. Ehelyett inkább sajnáltatjátok magatokat.. ti tudjátok..
2014. márc. 16. 12:42
 19/21 anonim ***** válasza:
Persze, mert a férfiaknak ugye ne legyenek érzéseik, nem? Mi nem érezhetünk fájdalmat, nem sírhatunk alkalomadtán, erre gondolsz, ugye? Akkor keress magadnak machót, aki ilyen és odamegy nyomulni hozzád. Ennyi. Ilyen is akad bőven. De mi férfiak is ugyan úgy érző emberek vagyunk és fáj ha visszautasítanak. Nagyon könnyű mondani, hogy XYZ-t csinálj, de amikor neked kéne, akkor már nem menne.
2014. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Ennyire magatok* alá zuhantok, férfiak? --- Elírtam az előbb.


Paul, lehet érzéseitek, sőt, nekünk ez nagyon imponál, amikor nem egy töketlen és érzelmileg közömbös hapsival van dolgunk. De én úgy tapasztalom, hogy hosszú hónapok, sőt évek múlva is sírtok a korábbi kapcsolatotok után, és betegesen az exbarátnőiteket keresitek az új kiszemeltekben is. Óriási hiba.

2014. márc. 16. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!