Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, elköltözés okai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék szem 000 kérdése:

Szakítás, elköltözés okai lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Nem figyel rám, nem törődik velem,soha nem bújik hozzám. Minden este olyan mintha egyedül lennék,egyedül aludnék,soha nem ölelne meg mikor elalszunk. Szex havonta 1 alkalom,soha nincs itthon csak este(hétvégén is). Nincsenek közös programjaink,iszonyatosan kevés időt töltünk együtt. Már mondtam neki,hogy nekem ezek hiányoznak,többször is említettem. De nem látok semmi változást. 7 éve vagyunk együtt. Én (25/N) Ő (28/F)
2014. márc. 16. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Így ment 7 évig?

Már régen szakítanod kellett volna!

2014. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lassan 3 éve élünk együtt. Az előtt udvarolni járt nekem. Mióta összeköltöztünk azóta van így.
2014. márc. 16. 11:59
 3/9 anonim ***** válasza:
A 3 év is sok!
2014. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Általában ez az oka a szakításoknak.Nem értem egy ilyen nő miért nem jut nekem?

Mindig a szemét, kihasználós, lusta és buta csajokat kapom...

2014. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 én is így vagyok
2014. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ez így nem kapcsolat. Nem is értem, itt nincs is már miről beszélni.
2014. márc. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És semmi jövőképet nem látok,nem tudom egyáltalán mit is akar. Fontolgatom a szakítást. Tény teljesen megváltozna az életem. Hazaköltözés a szüleimhez, munkahelyen felmondás. De így csak nem lehet élni. Biztos vagyok benne,hogy kialakulna az életem.
2014. márc. 16. 12:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Kellene egy nagy pofon neki,hogy kideruljon : csak elkenyelmesedett,vagy megunt . Ennyire nem voltam durva ,de hasonloan viselkedtem,mint a pasid , viszont hihetetlenul szerettem a parom,csak nem ereztem,hogy barmit is tennem kellene erte .. Csak egy olyan esemeny utan,amibe majdnem belepusztultam ,azota minden idilli .


Probald elmondani neki,hogy eppen szakitani keszulsz es vard a reakcioit .. De beszeld meg vele mindenkeppen ..mindig es mindent beszeljetek meg ,meg akkor is ,ha dacol es nem akar tudomast venni a problemarol.

2014. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat KUKA.
2014. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!