Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek mit rontottam el?

Sziasztok, tegnap szakított velem a barátnőm ráadásul facebookon.. azt írta, hogy nem akarja a kapcsolatot rákérdeztem akkor, hogy mégis mit rontottam el, azt mondja semmit. Nem értem, viszont akkor a szakítás okát, oké nem találkoztunk minden nap, de amikor igen, mindig kedves voltam vele meg vicces kedveskedtem neki pl. egy csokival és nem fújtam fel azt, hogy most akkor nekem ő a barátnőm és akkor most én hú de menő vagyok vagy ilyesmi. Az egyetlen szerencsém, hogy csak 2 hétig voltunk együtt, így nem üt akkorát. Ti mit gondoltok? 17/f

Keress kérdéseket hasonló témában: szakítás

2014. márc. 15. 09:06  Privát üzenet  

A válaszok
Semmit nem rontottál el.Ebben a korban természetes,hogy ilyesmik történnek.Ez a tapasztalatszerzési ídőszak.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2014. márc. 15. 09:08 Privát üzenet
Nem szeretett beled ,van ilyen . Nagy remenyekkel indult a kapcsolatnak,de nem alakult ki az a vonzodas benne,amit vart tole, csillapodott a szenvedely,majd vegul elfogyott . Ne keseregj miatta , meg 50 ilyen lesz ,lesz hogy aldozat leszel,lesz hogy Te csinalsz aldozatot a lanybol.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2014. márc. 15. 09:09 Privát üzenet
Semmit nem rontottal el ez nem a te hibad! Maximum a csajnak valaki más tetszik vagy nem érezte azt amit kellett volna! Nyugodj meg 17 éves vagy előtted a világ buli, haverok, utazás ;) van időd az igazira! meg gondolom te sem éreztel iránta semmit.

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2014. márc. 15. 09:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A kapcsolataim többségében, mindig én vagyok az áldozat, mondhatjuk, hogy ezt már megszoktam, ez a kapcsolat még közel sincs ahhoz, amikor egy lány csak azért volt velem, hogy féltékennyé tegyen egy másik pasit. Kezdem megszokni, hogy én vagyok az áldozat :DD. Meg hát igazatok van előttem a világ, nagyon sok lány van még ezen a világon, csak fel kell állni a padlóról és tovább lépni :)

# 4/5Időpont 2014. márc. 15. 09:17 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

ilyen korban meg sok lány nagyon éretlen. szeretne pasizni,flortolni bulizni. tisztelet a kivételnek. szolidabb lányokkal kellene ismerkedned,mert ok sem biztos hogy azert csondesek,mert unalmasak. például én is a kozeli barataim szerint nelkulem nem lenne érdekes egy kirandulas...viszont idegeneknek nagyon nehezen nyilok meg.

nemhiszem hogy benned lenne a hiba,amiert szakitanak. még az sem lehet hiba,hogy mivel allandoan kedves vagy,akk nemvagy eleg kemeny,amilyenre sok ilyen koru lany vagyik. mert aki villogni akar a kemeny,kigyurt,durva pasival annak meg valami nem érett meg. :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2014. márc. 15. 09:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tehetnék, ha szakítás után 3héttel rájöttem, hogy mit rontottam el?
Mit rontottam el?
Mit rontottam el? Miért nem akar már a pasi? Nőcsábász.
Hol rontottam el?
Lányok ezt miért tehette meg? Mit rontottam el?
Ugye még nem rontottam el nagyon a kapcsolatunkat?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!