Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit rontottam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tegnap szakított velem a barátnőm ráadásul facebookon.. azt írta, hogy nem akarja a kapcsolatot rákérdeztem akkor, hogy mégis mit rontottam el, azt mondja semmit. Nem értem, viszont akkor a szakítás okát, oké nem találkoztunk minden nap, de amikor igen, mindig kedves voltam vele meg vicces kedveskedtem neki pl. egy csokival és nem fújtam fel azt, hogy most akkor nekem ő a barátnőm és akkor most én hú de menő vagyok vagy ilyesmi. Az egyetlen szerencsém, hogy csak 2 hétig voltunk együtt, így nem üt akkorát. Ti mit gondoltok? 17/f

2014. márc. 15. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottál el.Ebben a korban természetes,hogy ilyesmik történnek.Ez a tapasztalatszerzési ídőszak.
2014. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretett beled ,van ilyen . Nagy remenyekkel indult a kapcsolatnak,de nem alakult ki az a vonzodas benne,amit vart tole, csillapodott a szenvedely,majd vegul elfogyott . Ne keseregj miatta , meg 50 ilyen lesz ,lesz hogy aldozat leszel,lesz hogy Te csinalsz aldozatot a lanybol.
2014. márc. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottal el ez nem a te hibad! Maximum a csajnak valaki más tetszik vagy nem érezte azt amit kellett volna! Nyugodj meg 17 éves vagy előtted a világ buli, haverok, utazás ;) van időd az igazira! meg gondolom te sem éreztel iránta semmit.
2014. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kapcsolataim többségében, mindig én vagyok az áldozat, mondhatjuk, hogy ezt már megszoktam, ez a kapcsolat még közel sincs ahhoz, amikor egy lány csak azért volt velem, hogy féltékennyé tegyen egy másik pasit. Kezdem megszokni, hogy én vagyok az áldozat :DD. Meg hát igazatok van előttem a világ, nagyon sok lány van még ezen a világon, csak fel kell állni a padlóról és tovább lépni :)
2014. márc. 15. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:

ilyen korban meg sok lány nagyon éretlen. szeretne pasizni,flortolni bulizni. tisztelet a kivételnek. szolidabb lányokkal kellene ismerkedned,mert ok sem biztos hogy azert csondesek,mert unalmasak. például én is a kozeli barataim szerint nelkulem nem lenne érdekes egy kirandulas...viszont idegeneknek nagyon nehezen nyilok meg.

nemhiszem hogy benned lenne a hiba,amiert szakitanak. még az sem lehet hiba,hogy mivel allandoan kedves vagy,akk nemvagy eleg kemeny,amilyenre sok ilyen koru lany vagyik. mert aki villogni akar a kemeny,kigyurt,durva pasival annak meg valami nem érett meg. :)

2014. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!