Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti ezek közül melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezek közül melyik ajándéknak örülnétek szülinapotokra?

Figyelt kérdés
Parfüm, sál, egy nagy doboz bonbon, karóra, egy üveg ital, bögre, kis autó makett, póker szett. Ha van valami más ajándék aminek a fiúk örülnek leirnátok?
2012. febr. 28. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Parfüm, karóra, valami drága whisky, pókerszett.
2012. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérdező te lány vagy? hány éves? és hány éves fiúnak vennél ajándékot? :) mondjuk én egy üveg finom italnak örülnék a legjobban vagy valami jó fajta csokinak, de csak azért hogy meg tudjam osztani azzal aki adja nekem :)mert gondolom a barátnője vagy ugye? :)
2012. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Ital. Meg egy nőnek is örülnék aki leszopna.
2012. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sál(de csak ha barcás :D) üveg jager, pókerszett
2012. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
olyasmi, még nagyon friss a kapcsolat. Ő 18 éves lesz.
2012. febr. 28. 15:54
 6/13 A kérdező kommentje:
és igen lány vagyok:)
2012. febr. 28. 15:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Kicsit fura, hogy megkérdezi a kérdező, hogy minek örülnénk, aztán ha leírom akkor lepontoznak. Hát hogy lehet egy válasz rossz, ha nincs egzakt megoldása a kérdésnek? Mindenkinek más a jó, nekem az, ha egy nő leszop a születésnaponom. Hozzáteszem a kérdező még csak azt se írta le, hogy kifejezetten a barátjáról lenne szó.
2012. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
és öngyujtóhoz mitszoltok? Kedves utolsó, nem én pontoztalak le, számomra minden válasz hasznos.
2012. febr. 28. 16:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Az öngyújtó akkor jó, ha dohányzik a srác. De szerintem ilyen komolyabb dolgot ne a kapcsolat elején vegyél. Nem is neked írtam a lepontozós részt.
2012. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy márkás karóra -karóra mániás vagyok, jól jönne egy ingyen, plusz századik karóra. :P

Esetleg tudsz mondani érték határt? Akkor megtudnám mondani, hogy azon belül mit kérnék magamnak. :)

2012. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!