Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval gondba vagyok. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fantalol1 kérdése:

Szóval gondba vagyok. Van egy exem akivel 1évig jártunk és ő volt az első akit úgy igazán szerettem. Most 1 hónapja mással vagyok viszont nem érzem ugyanazt és fáj ha mással látom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az exem még mindig benne lenne mivel én szakitottam vele. Viszont megbántam és most érzem hogy mennyire hiányzik.

még azt is tudja hogy most 1év 4honap 2naposak lennénk napra pontosan. És nemtudom hogy mi legyen??


2014. márc. 16. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem érkezett válasz.
2014. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Corydoras válasza:
Hogy is van? Csak a bableves jó felmelegítve? Próbálj ki sok fiut, ismerkedj, buliz, hibázz, nevesd ki magad. Később már bánni fogod hogy nem tetted!
2014. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A.R. ***** válasza:
Minek dobtad ha szereted....
2014. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert problémák voltak Sosem mondta hova megy meg hogy semmi közöm hozzá stb. Volt okom amiért szakitottam. Ja meg 7napbol 7et együtt voltunk
2014. márc. 16. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!