Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy mit gondol egy srác, ha nem szeretnék nyíltan rákérdezni?

Figyelt kérdés

A legjobb fiúbarátomról van szó. A történet röviden annyi, hogy volt egy kapcsolatom ősszel, de ez véget ért. Engem ez nagyon megviselt, ekkor ismertem meg egy másik srácot. Teljesen padlón voltam, a srác haverkodott, én pedig örültem neki. Nehezen dolgozom fel a szakításokat, ezért meg sem fordult a fejemben, hogy a másik srác többet is akar. Először ő is csak haverkodott. Nagyon jó barátok lettünk, aztán bepróbálkozott, de én össze voltam zavarodva, és visszautasítottam.

Azóta nagyon jó barátok vagyunk, és bármi baj történne, tudom, hogy számíthathnék rá. Viszont neki azóta van barátnője, én ezt maximálisan tiszteletben tartom, és nem szándékozom tönkre tenni a kapcsolatukat.


Rájöttem, hogy mit veszítettem vele, de már késő. Viszont nem hibáztatok senkit, csak saját magam, én utasítottam vissza, szóval az én bajom. Viszont legutóbb is, amikor beszélgettünk, olyan dolgok is szóba kerültek, amit nem tudok hovatenni.

Pl. több mindenre is mondta, hogy ebben meg abban hasonlítunk; vagy hogy szívesen lejönne hozzám, ha megbeszélem a barátnőjével stb. Eléggé magam alatt voltam, de nem hagyta, hogy letörjek, mint a bili füle.


Szóval még mindig vannak olyan dolgai, amiket akkor mondott, amikor bepróbálkozott nálam, és ezeket nem tudom hova tenni.

Nem szeretnék rákérdezni nyíltan, mert azzal akarva, akaratlanul is befolyásolhatnám a párkapcsolatát illetően. Azt pedig nem szeretném.


Úgyhogy most a háttérben meghúzva magam, időnként beszélgetve vele tengődöm, mert képtelen lennék tönkre tenni a kapcsolatukat, holott tudom, hogy szeret, és sok mindent meg tett volna értem. Most már tudom, hogy én is mit érzek iránta, de inkább csöndben maradok, mert úgy érzem, ez a helyes döntés.


De hogyan tudhatnám meg, hogy mit gondol, érez a srác?


2014. márc. 16. 21:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Ui.: bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de végre kicsit kiadtam az érzéseket magamból. Köszönöm annak, aki elolvassa, és megpróbál segíteni!
2014. márc. 16. 21:52
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj!

Csak találgatni tudsz, nincs más mód felnőttesen kell viselkedned és megkérdezni kerekperec.

2014. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem máshogy ezt nem lehet kikerülni, csak nyíltan a kérdéssel. Ha pedig még mindig szeret, akkor nem kell neki másik lány. Ez ilyen egyszerű. Kérdezz rá bátran szerintem, ha nem is nyíltan, rávezető kérdésekkel. Így csak sanyarogtok. :)
2014. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha rákérdezek, azzal tönkretehetem a kapcsolatát, ami után én nem tudnék tükörbe nézni. Még akkor sem, ha beigazolódna a véleményem, s tényleg érezne irántam még többet. Más kapcsolatába belekontárkodni gerinctelen dolog. Arról nem beszélve, hogy a másik oldalról már tudom, milyen, és senkinek nem kívánom. Épp ezért, egyszerűen nem tudom megkérdezni tőle, hiába is akarnám.
2014. márc. 16. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
pedig nincs más út, mindent vagy semmit
2014. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Akkor verd ki a fejedből, mert ez csak ábrándozás marad. Két választásod van. Vagy a saját érdekeid veszed figyelembe, vagy a másét..de az élet ehhez túl rövid. :)
2014. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elkezdtem olvasni, de tul hosszunak iteltem...

Am ne akard kideriteni mit gondol, ha el szeretne mondani, akkor majd el mondja,ha nem akkor meg nem..mert nagyon idegesito/ zavaro (legalabbis szerintem) ha vki agyturkaszt probal jatszani..

2014. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ravettem magam h elolvassam..kerdezz ra nyiltan, egyenesen! Ne kideritsd,hanem kerdezd meg! Ez nagyon fontos.
2014. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Végül, jött egy pillanat, amikor úgy éreztem, most kell mindent feltenni egy lapra. Szóval megbeszéltük a dolgot. A kapcsolata nem volt jó, voltak problémák, végül mindketten úgy látták jónak, ha szakítanak. A többit pedig az idő alakítja majd. :)

2014. márc. 21. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!