Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem furcsa hogy egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa hogy egyáltalán nem érez bűntudatot a srác, én pedig igen?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, sokszor szoktunk találkozni, eddig szigorúan csak legjobb barátok voltunk. Viszont az elmúlt 1 hónapban átcsapott "barátság extrákkal"-lá a kapcsolatunk, viszont a probléma hogy neki barátnője van. Két éve vannak együtt kb, de össze-vissza csalják egymást, már csak a testi kapcsolat okán vannak együtt. Még azon a nyáron a csaj lefeküdt egy másik sráccal, amikor összejöttek a barátjával. Mindenki egy büdös r*bancnak tartja, és többek között én is. De hogy az elmúlt hónapban hatszor is megcsókolt az ő pasija, én sem érzem jobbnak magam. És a legviccesebb az egészben, hogy a srác tovább szeretné ezt folytatni, egyáltalán nincs bűntudata. Sokszor ha a nője kikezd engem és rajtam köszörüli a nyelvét (mert elég flegma és bunkó is mindenkivel) akkor a srác engem véd meg, még véletlenül sem a csajt, akkor sem, ha én is visszaszólok neki. Tudom hogy engem imád, mint barátot, és igazándiból ezen felül a testemet szeretné. Nem szeretnék beképzeltnek tűnni, de sokkal jobb testi adottságokkal rendelkezem, mint az elöl deszka hátul léc pálcika barátnője.

Normális ez, hogy én rettenetesen érzem magam akkor is, ha a csaj eléggé megérdemli, hogy megcsalják (közlöm, nem én voltam az első, de a lány kb kétszer annyi sráccal kavart már amennyivel a srác, tudom hogy ez nem enyhít a szituáción)? És hogy a srácot ennyire nem zavarja? Mit csináljak?

Testileg én is vonzódom a sráchoz, de tudom hogy ez erkölcsileg helytelen.

Kérlek, segítsetek!



2014. márc. 13. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk jöjjetek össze.
2014. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na igen, a másik probléma.

Nem szívesen jönnék össze a sráccal, ugyanis eddig minden barátnőjét megcsalta, nem tudnék ilyen szempontból megbízni benne. Viszont mint barát, simán. Ő is megbízik bennem, én is benne ha olyanról van szó, de barátnője nem lennék szívesen.

2014. márc. 13. 16:43
 3/6 Mr. Brown ***** válasza:
Tudod érdekes, hogy a lányról ilyen rossz véleménnyel vagy, miközben a srácot imádod. Talán valami nagyon nincs rendben az erkölcsi érzékeddel. Az is érdekes, hogy őt ribantzozod, miközben épp a barátjával dugsz. Khm...
2014. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ilyenről szó sincs, nem feküdtünk le a fiúval.

És mondtam, hogy én sem érzem jobbnak magam a csajnál, ugyanis a pasijával smárolok. Tervezgette a fiú a "folytatást", de leállítottam, hogy barátnője van. Mindig nekem kell leállítani, és emlékeztetni erre.

2014. márc. 13. 16:47
 5/6 Mr. Brown ***** válasza:
100%
Bocs, de a "barátság extrákkal" miatt másra asszociáltam. Nos ettől függetlenül a srác a leírásod alapján kb. olyan mint a lány akit ócsárolsz itt fentebb, úgyhogy lehet a barátaidat kellene jobban megválogatnod.
2014. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Őt sem ócsárolom.

Akkor ennyi erővel magamat is szidom.

Mindegy.

A barátaimmal szerintem nincs probléma, de köszönöm a válaszodat:)

2014. márc. 13. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!