Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szinte nincstelen srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szinte nincstelen srácnak és egy középosztálybeli csajnak lehet jövője?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok, a barátnőm 24. 4 éve vagyunk együtt, akkor még egyetemista volt. Én raktárosként dolgozom egy áruházban. Szakképzett minimálbért keresek. Ő egy jól menő irodában dolgozik, a fizetése az enyém háromszorosa. Soha nem volt köztünk probléma, mert én segítettem végig az egyetemen, nálunk lakott (mert ő amúgy szegedi), szüleim és én "tartottuk el", hogy csak a tanulással kelljen foglalkoznia.


Soha nem szégyellt engem, büszke volt rá hogy örömmel végzem a munkámat, értek a barkácsoláshoz. Viszont az utóbbi időben lettek olyan igényei ami nem az én pénztárcámhoz való. Például a semmiből mondta hogy milyen jó lenne elmenni egy 3 napos wellnessre. Amire hogy kifizessem a felét (olyat nézett ahol 120e Forint a három nap) két-három hónapot kéne spórolnom. Azt nem hagyom hogy ő fizesse (és nem is mondta hogy akarná) mert így is most az ő lakásában élünk, már ez is sok. Úgy állapodtunk meg az elején hogy mindent közösen fizetünk. Igaz hogy így az én fizetésemet szinte felélem, neki meg marad 200e forintja csak úgy de a későbbi viták miatt ez így korrekt. Eddig is vittem nyaralni, bevállaltam plusz munkákat és simán elmentünk egy hétre Horvátországba például.


Csak nekem nincs úgy pénzem hogy csak úgy fogam magam és elmenjek egy puccos wellnessbe. Ezt próbáltam vele megbeszélni de valahogy már olyan elvárásai lettek hogy ... Felvetettem azt is hogy akkor átképzem magam, beiratkozok egy egyetemre (azért nem lettem egyetemista, mert nagy tragédia történt a családomban és azonnal munkába kellett állnom hogy ne haljunk éhen), elvégzek valami tanfolyamokat, nyelviskolát. De ez mind nem tetszik neki. Azt mondja hogy ő erre nem ér már rá, találjak ki valamit.


Irreális elvárásokat támaszt már felém, rágja a fülem hogy az amúgy szuper, karbantartott 15 éves autómat ideje lenne egy ÚJra kicserélni, stb. Ém úgy tudom hogy min. 2 millió egy új autó, de még 1-2 éves használt is borsos. Néztem a Suzuku Swifteket, kiszámoltam mennyit kéne spórolni, de arra kijelentette hogy azt NEM, ő minimum Volkwagen Golfot szeretne. Ami 3 millió .... Felvetette hogy vegye meg magának, de arra azzal vágott vissza hogy a férfi feladata lenne hogy házt és autót, ételt biztosítson a családjának.



Mit gondoltok? Mit csinálnátok a helyemben? Eddig jól eléltünk, de most meg ...


2014. márc. 17. 09:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

lehet, de sajnos nem nálatok. ez a lány nem tisztességes, de ez nem pénz kérdése, ismertem gazdagot, aki normális...


7-es, nálad nagyobb szánalomkatonát meg ritkán látni.


'egyszerűen szégyelltem magam, hogy ezt a társadalom megengedheti h egyes állampolgárok, minimálbérből éljenek, mások meg napi szinten 100 ezreket költsenek. '


ez volt a kedvencem...:D csapj fel kommunista világforradalmárnak!

2014. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
Ember legyen már tököd! négy év után mit himelsz hámolsz? Mondd meg neki hogy nincs rá pénzed ha akar menni fizessen mindent,nem közös a pénz? Amikor eltartották akkor az volt? Amúgy meg dobnám ki a p*csába! Jön másik.
2014. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fordítva (te lennél a jól kereső értelmiségi, ő pedig varrónő) lehetne esélye, ha jól néz ki és jó az ágyban meg rendesen vezeti a háztartást. Így, hogy te vagy a férfi, de igazából nem tud rád Férfiként felnézni, nincs semmi esélyetek.
2014. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%

nem értem amúgy ezt a mai modern női mentalitást...

a nő keres, mert kiharcolta magának a különféle feminista mozgalmakon keresztül, h teljes értékű tagja legyen a társadalomnak.

szóval mennyivel legyen már több egy férfi, azért mert a kis asszonyka is dolgozik, v van keresete?

behatárolt bérek vannak itthon, és nincs kitörési lehetőség, akkor te miről beszélsz, h legyen férfi??

az féle nők várják a sült galambot, hátha jön majd az álom pasi a diszkóban és elviszi őket a mercedeszével a villájában és ott lepetézhetnek és gond nélkül leélheti az életét majd.nem kell dolgozni.

az ilyen nőknek kéne az ami régen volt, gyerünk a háztartásba és egész nap a konyhában a helyed...asszony!

2014. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!