Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt vettem észre, hogy akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre, hogy akik rossz családból származnak, azoknak általában nem jut boldog harmonikus párkapcsolatot. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Pl a szülők társas magányban élnek egymás mellett, a pénz vagy megszokás miatt. Vagy veszekednek-gyilkolják egymást. Vagy egyik szülő vagy mindkettő alkoholista gyógyszeres. Vagy szimplán elváltak. Vagy félre kefélnek stb…
2014. márc. 17. 11:20
1 2
 1/12 Költőnő? ***** válasza:
egész szakág van ebből. Függő családmodell alakul ki és beépülnek a rossz minták tudattalanul
2014. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán az lehet az ok, hogy egész életében rossz példát látott maga előtt nap, mint nap. Elképzelni sem tudom, mi lehet a kettő között az összefüggés. De erre mindre magadtól jöttél rá amúgy?
2014. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van. Nekem 13 évesen váltak el a szüleim,pokol volt. Aztán majdnem egy évtizedig totál boldogtalan voltam,semmi normális kapcsolat nem jött össze,majd 23 éves koromra megtaláltam az ideális párt. Pedig már eléggé lemondtam az egészről.
2014. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem nem jut, hanem sokan olyan mintát láttak (vagy éppen nem láttak) ami hibák miatt miatt sorra mennek tönkre a kapcsolataik. Alkalmatlanok rá. Ahhoz, hogy ezen felül lehessen kerekedni fel kell ismerni, hogy mi hiányzik és tenni érte. Aki nem ismeri fel és nem tesz ellene tudatosan az itt ragad meg.
2014. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De pl az én családomban nincsenek ilyen problémák mégsincs senkim bár sztem nálam nem ez az oka.
2014. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja,egyébként meg egy harmonikus kapcsolatért dolgozni és esetenként küzdeni kell,még annak is,akinek nincs "rossz családja",ez nem egy jutalom,ami a normális családban felnőtteknek jár,másnak meg nem. 3.voltam
2014. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz amit írsz.

Mi rossz családból származunk. Alkoholista szülők mellett, állandó pénzhiány, és agresszió mellett nőttünk fel.

Mégis mindketten a testvéremmel boldog házasságban élünk, harmonikusan. Nem vagyok magányos, sőt élvezem az életet. 1 valamit nem csinálok sem én sem a nővérem (aki szintén boldog házasságban él) egyikünk sem iszik alkoholt.

2014. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. Nagyon sok családot ismerek, akiknek jók az anyagi körülményeik, nincsenek függőségeik, nincsenek veszekedések, de nem szeretik egymást, titokban félre járnak, de még sem akarnak elválni.

Ez nem az anyagi helyzettől és egyéb általad felsorolt problémáktól függ.

Attól, hogy valakik úgy csinálnak, mintha harmonikus kapcsolatban élnének és nem látod őket veszekedni, nem gyilkolják egymást, még lehet nagyon rossz a kapcsolatuk. Nem tudod, mi zajlik a négy fal között!

2014. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ellenpéldával szeretnék élni, igaz az alkoholról...Volt egy osztálytársam szakközépben akinek az Apjának kocsmája volt. A srác annyira félt az alkoholtól látva a rossz példát, hogy az érettségi banketten sem tudtunk egy pohár bort sem rá erőltetni.
2014. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Noydra ***** válasza:

Van amikor befolyásolja ez is.

Nőknél főleg, ha nincs megtanítva nekik a becsület és erkölcs...

2014. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!