Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, de van barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű(számomra!) szőke hajú lány, akit teljes szívemből szeretek. Nagyjából szerelmes vagyok belé.:) 14 éves múltam, Ő pedig Március 22.-én lesz szintén 14. Van egy "barátja", aki egy 150cm-es, 50kilós kis b@s z@dék. Állandóan veszekednek. Nagyon éretlen a kissrác.

Úgy beszél Életem Szerelmével, mintha a seggéből rángatta volna elő 5 perce. Régebben, azaz December elején azt mondta, hogy lehetne köztünk valami, ha a kissrác nem lenne Neki... Mostanában nagyon haragszik rám, azért, mert volt egy hülye gyerek, aki boxerrel(!) Nekem akart jönni, Én pedig elő kaptam a késem, hogy akkor játszuk le. De sajnos/szerencsére nem lett semmi, mivel az egyik tanár meg akadályozott benne. Jelenleg magántanulóként tengetem a napjaim. Szóval sajnos nem láthatom Őt napközben. :( Szerintetek mit tegyek? Szülinapjára vegyek valamit? Konkrétan bele betegettem ebbe a szerelembe. [Esetleges helyesírási hibákért elnézést kérek, telefonról írok!]


2014. márc. 17. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Te csak akkor lépj, ha már nem lesz barátja! Az ő döntése, hogy szakít-e vagy sem. Addig is légy mellette, vehetsz neki ajándékot és egyéb kedves gesztusokat is tehetsz, a lényeg, hogy tudja, számíthat rád. A többi meg majd eldől. :)
2014. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
14 éves vagy, és életed szerelmének nevezel egy 13 éves kislányt, aki hasonlóan éretlen, mint a barátja, aki pofátlanul bánik vele? És akkor még neked áll feljebb, lehordasz mást mindennek, milyen alapon? Te sem vagy érettebb semmivel... Ne szólj bele a kapcsolatukba, mert nincs jogod beleavatkozni, és tönkretenni sem. Majd ha a lány megunja, akkor szakít vele, de hidd el, sokkal cikibb lesz neked, ha szakít vele azért, hogy veled összejöjjön, mindenki szemében egy utolsó paraszt leszel, teljesen jogosan.
2014. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem finoman udvarolgass neki.

Nem kell egyből nagyon rányomulni, csak dicsérd meg, hogy "hű,ma milyen csinos vagy" "eddig is csinos voltál,de ma valahogy különösen" stb.stb..

Kedvesen, ha látod,hogy vevő rá, akkor esetleg hívd randira.

Ha jó a párkapcsolatuk, úgysem fog érdeklődni irántad, ha meg rossz, akkor úgyis hajlik majd feléd

2014. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Előkaptam a késem hogy játszuk le"


Egy igazi Dzsonrambó vagy! :)

2014. jún. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
legyél vele jó fej és ne udvarol hanem csak kedveskedj és egy idő után rosszul fogja érezni magát és szakít a "barártjával"
2014. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!