Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Megtegyem" a barátommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megtegyem" a barátommal, ha tudom, hogy már szakításra van ítélve a kapcsolat?

Figyelt kérdés
1 hnaposak vagyunk a barátommal,ő 19 éves, én pedig 16 és szűz!!! már tulvagyzunk egy szakitáson... tudom h nemlessz már hosszan tartó kapcsolat vele, mert már csak ugy vagyunk...:( szreintem még vagy 1-2 hét és vége lessz.. de én ugy érzem h vele szeretném az elsőt!!! volt már pettingünk amugy...de annyira szeretnék vele lefeüdni, csak az a baj h utána ha szakitunk akkor biztos rossz érzés lessz, mert majd jobban megszeretem!! de mégis annyira akarom!! mit tanácsoltok? mi lenne helyes döntés? Előre is köszönöm a válaszokat!!
2008. júl. 23. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Még annyira fiatal vagy, felesleges elkapkodnod!

Fontos, hogy az első élmény pozitív legyen, és mivel szerintem ez a fiú téged nem szeret, így nem lesz figyelmes.

Én majdnem 19 voltam, mikor elvesztettem a szüzességem, és valóban a legjobb embernek adtam.

Petranova

2008. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg ez a helyzet, nem vele kéne elveszíteni a szüzességedet.:SNem ér annyit...és ha nem teszed meg, utólag örülni fogsz neki, és majd tényleg egy olyan srácnak adod oda ezt, aki tényleg megérdemli, és lehet, hogy Őt sokkal jobban fogod szeretni.Én a helyedben nem tenném meg, hidd el, nem lenne az igazi így...voltam már ilyen helyzetben és én megtettem...nagyon nagyon nagyon megbántam, mert most meg már 1éve van egy kapcsoltaom, és itt minden tökéletes, és nagyon sajnálom, hogy nem a mostani barátommmal volt az első, mert Ő érdemelte volna meg ezt igazán.Ne tedd meg, én ezt tanácsolom..én is megbántam, ráadásul 1hónap szerintem kicsit kevés..én legelőszőr 6hónap után tettem meg..:(:(
2008. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
várj még a szüzesség elvesztésével... majd csak annak add oda a szüzességedet, aki igazán megérdemli, különben később meg fogod bánni
2008. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyébként teljesen igazatok van!! csak amugy is, már annyira kivánom a szexet, hogy az hihetetlen!! de ha eddig kibirtam, ezután is kifogom, és nem teszem meg, habár egyszer már majndem ottjártam h na jo, de az utolso pillanatban megjött az eszem:P köszönöm a válaszokat!!
2008. júl. 23. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy panikolsz egy kicsit, hogy vege lesz?

Ha menni akar a fiu hat hagyd, menjen.

Remelem talalsz olyat aki nem csak egy honapig birja majd veled - mert ennek alapjan ez a fiu nem tul kitarto.

Te is tudod mi a helyes. Mi pedig megerositettunk abban, hogy ez a fiu nem erdemel meg teged.

2008. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!