Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merjek probalkozni? Es ha meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek probalkozni? Es ha meg alig ismerjuk egymast?

Figyelt kérdés
egyik hetvegen megismertem egy fiut aki nagyon megtetszett nekem,nagyon jo hetveget toltottunk egyutt,lehet hogy tetszettem neki de nem vagyok benne biztos.a kovetkezo hetvegen megint talalkozunk,szeretnem ha lenne valami.hogy tudhatnam meg,hogy tetszem-e neki?
2009. febr. 16. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Apró jelekből észreveheted... ha sűrűn keresi a tekinteted, ha próbál minél közelebb kerülni hozzád mikor beszélgettek, vagy keresi a pillanatot hogy "véletlennek álcázva" hozzádérhessen, és hasonlók... de ha következő hétvégén is veled szeretne lenni, akkor több mint biztos hogy tetszel neki :)
2009. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is elöbb csak figyeld a jeleket.Szemezz vele abból mindent le lehet szűrni.Tudd meg hogy van e barátnője.És szerintem simán próbálkozhatsz de csak finoman,akár "véletlen" szerűen.
2009. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:)remelem hogy bejon:D
2009. febr. 17. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!