Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Ti mit tennétek a helyemben? Adjam fel az egyéniségemet, vagy adjam fel a szerelmemet?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel most is jóban vagyunk, kilátásban van, hogy megint összejövünk valamikor egy év múlva, ha igent mond. Jelenleg nem tud még dönteni, kért még időt. De szeret és nála jobban szerintem semelyik tinédzser nem szeret, régi vágású, nem olyan, mint a mostani sztereotípiák, ha szeret, azt komolyan gondolja. Vallásos is. Ha őrá nem, akkor lehet, hogy igazán senkire nem tudok majd úgy tekinteni, mint a jövendőbelimre. Ő az első barátnőm.


Viszont van egy védjegyem, ez a nagy hajam. Én nagyon szerettem a nagy hajam, hatalmas és művészi volt (10 éve zenélek, zongorázom, egy évig doboltam is). Levágattam, mert mondta, hogy rövid hajjal mennyivel jobban nézek ki. A többség is ezt mondja, vannak persze, akik nem. De az a nagy haj, volt az igazi énem, ha nem növeszthetem meg, akkor úgy érzem, hogy feladtam az egyediségem és az igazi énemet. Szerettem, hogy mindenki felismert, első látás után imprinting módon megjegyezték ki vagyok, kitűntem a tömegből, nem egy szürke sablongyerek voltam. Mit csináljak? 1. Megnövesztem a hajam, amivel a többség szerint csúnyább is leszek (amit leszarok mondjuk) és feladom a várakozást, a lányra, aki emiatt a külsőség miatt fog elhagyni, ergó a szerelme nem is volt igaz (amit nem igazán hiszek, de elgondolkoztató), viszont kibontakozom és részben felszínre kerül a személyiségem + szerintem jobban fogok kinézni. 2. A lánnyal LEHET, hogy összejövünk (ez nem biztos, hiszen most is rövid a hajam) egy év múlva és kevesebb lesz a hajammal a gond (fésülés, mosás, szárítás, kényelmesebb), de feladom az igazi énem és ilyenformán 'meghalok'?


+ info: Ő önkényesen levágatta a haját, amivel így is nagyon jól néz ki, de a hosszabb hajat én jobban szerettem. Én vele ellentétben szerintem eléggé csúnya vagyok. (18 évesek vagyunk és én nem érem el az 50 kilót, pedig 172 cm vagyok, a BMI-m 14.5).


2014. márc. 17. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah, egy év múlva talán összejön veled.

Ez csak nekem tűnik hitegetésnek? :D

2014. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer úgyis le kell vágatnod a hosszú hajad, mert senki sem fog alkalmazni, amikor majd dolgozni szeretnél. Ennyitől nem fog az egész egyéniséged kárba veszni. Arra meg inkább had ne mondjak semmit, hogy a lánynak egy év kell, hogy gondolkozzon azon, veled akar-e lenni, te meg csak vele tudod elképzelni az életedet úgy, hogy semmi mást nem tapasztaltál még meg... Elég éretlenek vagytok, mind a ketten.
2014. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

1) Volt csajjal nem jövünk össze, oka van, hogy véget ért.


2) Ha neked a nagy haj jelenti az egyéniségedet, akkor te vagy Sàmson vagy, vagy pedig valami elég sekélyes alak.

2014. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jólvan, na. De ő tényleg nem rosszindulatú. Nem amiatt nem mond igent, mert nem biztos, hogy szeret. De olyanok a körülmények, hogy nem biztos, hogy összejön. De ebben az állásos dologban van valami. Csak az a nagy haj :( úgy sajnálom.
2014. márc. 17. 16:26
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó, akkor nem tartom meg. De azért szerettem, mert olyan művészi.


Viszont mi már kétszer szakítottunk.

2014. márc. 17. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Az butaság hogy hosszú haj miatt nem alkalmaz senki, ezt nehogy elhidd :D:D:D


Minden párom hosszú hajú volt ,és mindegyiknek volt munkája, jól kerestek (ez maximum a magyar közszféra/állami állásoknál lehet probléma, egy multinál ez senkit nem érdekel)


Szerintem aki igazán szeret, az úgy szeret ahogy vagy, nem kéri hogy változz meg.



Találni fogsz valakit aki igazán szeret és elfogad téged úgy ahogy vagy ^^


29/N

2014. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valakit szeretek, akkor körülményektől függetlenül megpróbálok vele együtt lenni, és nem halasztgatok.
2014. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó, viszont mondjuk a második szakításról én tehettem, mert nyáron nem találkoztunk sokszor, nem is hívtam nagyon találkozni, mondjuk ő sem, de ő nem szokott nagyon kezdeményezni.


Az első az az ő hibája volt, de az lényegtelen.


Szerintetek, ha igazán szeretem, nem kellene várnom rá és időt adnom neki? Rengeteg mindent kaptam tőle, nagyon sok olyan dolgot, amelyek nélkül szegényebb lennék. Pl. miután másodszor szakítottunk adott nekem egy nagyon szép kis csatos könyvet, amelyben hónapokon át nekem írt verseket, egy komplett verseskötet.


(mindenkit felpontoztam!)

2014. márc. 17. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!