Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akarok állapodni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarok állapodni, de nem is. Mitől lehet ez a kettős érzésem?

Figyelt kérdés

Voltak már egyéjszakásaim, volt 2 éves komoly kapcsolatom, tehát "kiéltem" magam, bár én nem hiszek ebben, de mindegy.

Egyik nap úgy érzem, 19 évesen le vagyok maradva, másokat eljegyeztek már, vagy legalább komoly kapcsolatuk van.. Olyankor minden vágyam egy kapcsolat, család, stb.

Másik nap viszont csak kavarni akarok pasikkal, bulizgatni, hasonlók... Amúgy sose voltam még bulizni, meg már nem nem hiszem, hogy képes lennék csak úgy lefeküdni valakivel, de annyira vágyom rá...


Nem hiszem, hogy éretlen lennék. A 2 éves kapcsolatomban nem voltak ilyen érzéseim, teljesen megváltoztam. Viszont ez a régi kicsapongós dolog visszajött...

Másrészt félek is új kapcsolatba belemenni, beavatni valakit az életembe, hazahozni, hasonlók.. De vágyom is egy kapcsolatra..


Semmi sem jó, ez olyan rossz...


2014. márc. 17. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
megértelek, bár nekem nem volt még komoly kapcsolatom sajnos, egyéjszakás meg mégúgyse :D szoval nincs túl sok tapasztalatom, de én is igy vagyok vele, hogy néha úgy érzem, hogy jó lenne már megtalálni azt akivel együtt kell lennünk, és megállapodni vele, de másik részről meg még szórakozni akarok, több fiút megismerni :D szoval igen, megértem :D bár lehet nekem azért van még ez mert nem nagyon szórakoztam még ki magam 18L
2014. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 29 évesen érzek hasonlóan, a bulizást és az egyéjszakásokat leszámítva, mert olyanra sose vágytam... De egyszerre szeretnék megállapodni végre, családot alapítani, de ugyanígy szeretnék szabad maradni, és megtalálni önmagamat (több többéves kapcsolatom volt már). Te még fiatal vagy, ráérsz elkötelezni magad, szórakozz, bulizz, ismerkedj, tűzz ki célt az életednek, aztán majd jönnek a kapcsolatok is, hosszabbak, rövidebbek. Mondjuk én az alkalmit nem támogatom, de te tudod, nem vagyunk egyformák :)
2014. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak vágyom az alkalmira és a bulizásra. Megtehetném, de nem megyek se bulizni, se egyéjszakást nem keresek. Nem is tervezem:D


Nem vagyok ilyen ismerkedős fajta, inkább olyan csendes, "magányos" lány vagyok. Teljesen jól megvagyok egyedül is, most még unalmasnak sem érzem, mert mindjárt érettségi, tanulok 1000-rel...

2014. márc. 17. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!