Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz elfogadnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz elfogadnia a lányoknak, hogy nem akarok tőlük komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal ismerkedem, de már az elején általában leszögezem, hogy semmi komolyat nem szeretnék, és ez elég rosszul esik nekik. Ennyire nem elfogadható, hogy csak laza kalandokat keresek? 26/F
2014. márc. 9. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kicsit kinöttél már az ilyen kalandokból nem?
2014. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor azt érzik, nem elég jók, és ez bántja őket. Amúgy elfogadható lenne, időnként ők is csak azt akarnak.
2014. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztosan rosszakkal próbálkozol, az egyik ismerősöm rendszeresen cipel fel a bulikból mindenféle (fél)részeg k...át.
2014. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is ugyan ebben a cipőben járok. :(
2014. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt kérdezem nőként. Miért olyan nehéz elfogadni az "ál-fiú barátaimnak" hogy ne próbálkozzanak mert max barátság?? Mert sok az értetlen és ostoba ember.
2014. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5#

Mert tudják, hogy a női nem, sokszor igent jelent. És mert dúlnak bennük a hormonok. Ne barátkozz férfiakkal, ha ez zavar, mert kevesen tudják tartani magukat hozzá, ez ugyanis ellentétes alapvető ösztöneikkel.


32F

2014. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajna a legtöbb barátom fiú, velük valahogy mindig jobban kijöttem. "Könnyebb" velük barátkozni mint a lányokkal. De már rájöttem, hogy sokan érdekből hátsó szándékkal vannak mellettem és bizonyos időközönként "bepróbálkoznak". De az már kivitte a biztosítékot amikor egy nap (!) ketten smároltak le...nem tudom, hogy viszonyuljak ezentúl hozzájuk.
2014. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az a baj amilyen naiv vagyok simán elhiszem, hogy a gyerekkori barátom (akire az életem rábíztam volna, akiért én is tűzbe mentem volna) késő este kettesben tényleg filmet akar nézni velem. Tényleg elhittem, hogy azért keresik a társaságom mert szeretnek velem lenni, mert jófej csajnak tartanak.

Engem mindenféle szándék nélkül csak mert fontosak, érdekel az ő sorsuk és egészen mostanáig abban a hitben éltem, hogy ezzel ők is így vannak. :(

És egy-egy ilyen eset után, tisztázva a szabályokat mindig abban a hitben élek, hogy ezt a meccset lejátszottuk, tudomásul vették és többet nem lesz ilyen. De nem.... időről időről újra meg újra ez van. Soha nem áltattam és hitegettem egyiket sem arról nem tehetek, hogy ennyire értetlenek. A viselkedésemben sem volt soha semmi többre utaló csak annyi, hogy mindenkivel kedves, barátságos közvetlen és nyílt vagyok de ez nálam alap dolog nem pedig a flört jele. Aminek néhányan hiszik. Szóval nem értem nem tudom honnan veszik, hogy akarok tőlük valamit.

2014. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Neked nőként nyílván könnyebb meghúzni a határt egy férfi barát előtt, mert neked nem az az alapvető ösztönöd, hogy kikezdj velük. A férfinak viszont a legnagyobb ösztönös hajtóereje, hogy felszedje a neki tetsző csajokat, ez van.

Ne gondold, hogy a férfiak ettől primitívebbek lennének, más területeken a nők szoktak ilyen "őskori" ösztönlények lenni, ahogy te fogalmaztál.

Mindjárt itt is van egy példa, amire utaltál:


" a legtöbb barátom fiú, velük valahogy mindig jobban kijöttem. "Könnyebb" velük barátkozni mint a lányokkal."


Azért nem jössz ki a lányokkal, mert a csajok közt erős ösztöne van a rivalizálásnak. Mi, férfiak, meg pont ezt a dolgot tudjuk könnyedén kezelni, nekünk nem esik nehezünkre megtartani a baráti lazaságot és türelmet egymás iránt.

De a jó csajokra nem tudunk csak barátként gondolni, túl erősek a vágyak bennünk.


Én belátom, hogy neked nőként nehéz barátra lelni, mert minden férfi többet akar, a csajokkal meg nem működik, de nekem meg pont fordítva van.

Mindig voltak és vannak is barátaim, ezzel sosem volt gondom. CSerébe viszont már több mint 4 éve szingli vagyok, hiába adom egyre lejjebb a szintet, mert ugye a nőknek egyre inkább csak barátnak kellenék. Igen bosszantó, amikor egy potenciális csaj közli velem, hogy nem tekint rám férfiként, de szeretne a barátom lenni. Vagyis maradjak szingli továbbra is, hadd egyen a fene még évekig nő nélkül, a 100 barátom mellé meg legyen egy 101-dik.

Cserélnél velem, mondd?

2014. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert megalázó egy nőnek, hogyha ő csak "arra" kell.

Mert ha egy lány beléd szeret, akkor nyilván nem laza kalandot szeretne tőled - még ha tudja is, hogy tőled nem számíthat ennél többre.

2014. márc. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!