Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az egy férfi szájából, hogy "Most nem akarok tartós kapcsolatot"?

Figyelt kérdés
Tegnap elmondtam, a férfinek aki tetszik, az érzéseimet. Erre azt mondta hogy "Ne haragudj, én most nem akarok tartós kapcsolatot, kicsit élni szeretnék, de még meglátjuk." Gondolom semmi jót nem jelent. :( De mégis konkrétabban?
2014. márc. 15. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerint azt jelenti amit hallottál! Szerintem hagyd a fenébe!
2014. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknál amit mondanak az jelenti, amit mondanak.

Nincs semmi implicit információ benne.


20/f

2014. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem vonzódik sajnos hozzád.
2014. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kolosszus22 ***** válasza:
Azt jelenti, hogy sajna te nem érdekled túlzottan, de nem akart bunkó lenni és így próbált finoman hárítani.
2014. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan ezt azt jelenti hogy nem akar tartós kapcsolatot. Ezen mit nem lehet értelmezni. Szingliként akarja húzogatni a szebbnél szebb erkölcstelen lányokat. De lehet hogy ez valami kegyes hazugság.
2014. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy dugni akar mindenkivel aki engedi. Majd ha már ezek elfogytak, lehet egy hosszabb is, akár te is.
2014. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs veled baja, gondolom ha lightosan jó neked, akkor lehet folytatni, de nagyon elköteleződni nem akar, simán csajozik melletted. Hogy nem jelent ez számodra semmi jót? Pedig de, őszinte volt. Ahogy látom sajnos, ezt a mai világban nem értékelik semennyire.
2014. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szemtől szembe válasza:
Nem akarja magát lekötni,vagy megijedt hogy te érzéssel vagy iránta...
2014. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
11:44 ! Értékelem az őszinteséget, csak ez nem volt az. Véleményem szerint, ezt talán azért mondhatta, mert nem akart megbántani.. Viszont, ez csak az én véleményem, ezért tettem fel a kérdést, hogy szerintetek, mi lehet ez :) Egyébként köszönöm a válaszokat, mindenkinek!:)
2014. márc. 15. 11:51
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem egyértelműen egy finom célzás, hogy tartós kapcsolat nem lehet köztetek, de azért ágyba bújna veled.

26F

2014. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!