Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tudtok szólni ehhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tudtok szólni ehhez, adjatok tanácsot?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy fiú,nagyon kedves,de nem az a sármos fiú akire mindenki vágyik. A barátnőm megnézte a profilképét facebookon és azt mondta nekem hogy hogyan tud tetszeni nekem egy ilyen csúnya fiú. Én nem tartom csúnyának és a kép is tök jó lett. Még akkor úgy döntöttem,hogy többet nem beszélek vele a fiúról,mert eddig mindent megbeszéltünk. Szerintetek jó ha nem beszélek vele többet erről??? Ti szóltok ehhez??
2014. márc. 17. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
ja
2014. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy neked jobb-e így...nekem qrvára mindegy, hogy beszélsz vele.
2014. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Légyszi normális válaszokat adjatok!!!!
2014. márc. 17. 19:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet ugyan olyan az ízlésetek. A jövőben lehet hogy össze is kapnátok emiatt, mert neki nem olyan véleménye van ami neked megfelel. Hanyagoljátok a témát. Ez a te magánügyed, hogy ki tetszik és ki nem. Most milyen lenne az ha mindkettőtöknek ugyan az a pasi jönne be? Az úgy jobb lenne, ha a végén vitáznátok, harcolnátok érte. Ne foglalkoztasson a barátnőd véleménye.
2014. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már volt úgy hogy mindkettőnknek ugyanaz a srác tetszett de tök jó volt,minden simán ment,semmi vita vagy gond nem volt belőle.
2014. márc. 17. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor most mondjam azt, hogy ha hasonló az ízlésetek, akkor lehet, hogy a srác tényleg nem néz ki jól?
2014. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy kedves kérdező?
2014. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.
2014. márc. 17. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
neked tényleg tetszik a srác? mert itt ez a lényeg. ha igen, akkor meg kell tanulni nem foglalkozni mindenki véleményével.
2014. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,tényleg tetszik,igazad van.Köszi.
2014. márc. 17. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!