Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Csak az én barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csak az én barátom ilyen zakkant?

Figyelt kérdés
Ma este nálam lesz és mondtam neki hogy amig zuhanyzik addig kaját csinálok majd 15 perc múlva odaállit elém női tusfürdő+ parfüm illattal és olyatszól: elkapott a hév:O ő az 1-ső pasim:) csak ő ilyen zakkant? :D
2014. márc. 17. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
És ez még csak a jéghegy csúcsa. :D
2014. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bugyingódat nem húzta fel? :)
2014. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát...nem tudom, merem remélni, hogy csak túlságosan beléd zúgott...és nem alapból ilyen hülye.
2014. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy most épp mit csinál, ha nálad van?
2014. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tvzünk meg kockulok közbe olvassa mit irok xd
2014. márc. 17. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
nem bántásból, de miért nem inkább vele foglalkozol,mint hogy ide írogatsz... barátodnak üzenem, aki elvileg olvassa, hogy most ezért jól csikizzen agyon, meg dögönyözzön meg xD
2014. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod mire kell vigyázni a Boráros téren? Hogy nehogy elkapjon a HÉV.....
2014. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!