Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom családja utál. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom családja utál. Hogy viseljem ezt el?

Figyelt kérdés
2 hónap múlva lesz az esküvőm,jól megvagyunk a vőlegényemmel,csak egy dolog zavar...a bátyja meg annak a felesége. Úgy néznek rám mint egy utolsó senkire...fogalmam sincs,miért. Egy árva szót nem szólnak hozzám,max ha én kérdezek tőlük,de akkor is vissza nem kérdeznek. Undorral néznek rám. Előre félek az esküvőmtől...gyomoridegem van,sírni tudnék minig,utálok velük találkozni. 24/L

2014. márc. 16. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mesélj magadról, a vőlegényedről és róluk, mert valami biztosan van. Tanulsz, dolgozol, hogyan öltözködsz, házimunkával hogy állsz? Ők milyenek, hol tartanak az életben, milyen értékrend szerint élnek?
2014. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ignoráld őket, remélem a vőlegényed kiáll melletted.
2014. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

éN még suliba járok,normálisan vezetem a háztartást,suli mellett mosok,főzök,takarítok.Próbálok velük barátságos lenni.

ŐK: szar a házasságuk,az tuti,otthon majd megeszi őket a rendetlenség,a nőnek nincs egy barátnője se,se munkahelye,családi vállalkozásuk van,abból élnek,ami az én vőlegényemmel közös

2014. márc. 16. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor irigyek,vagy màs bajuk avan.. próbâld megbeszélni velük, de csak ha a völegényed is ott van :)
2014. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szard le őket, Te a férjeddel élsz (majd) együtt, nem velük. Szerintem a saját keserűségüket próbálják kivetíteni Rád, Rátok.


A párod mit szól a dologhoz?

2014. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A párom elintézi annyival,hogy ők ilyenek..mindenkivel...csak nekem rosszul esik..
2014. márc. 16. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet irigyek.Ha a nö egy ilyen koszfeszek,te meg tiszta es rendszeretö vagy,amellett hogy az ertekrendetek is mas,ne csodalkozz rajta,hogy nem jössz ki vele.Legy büszke arra,hogy te különb vagy!Es sz@rd le öket magasbol!!!
2014. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Moszuke ***** válasza:

nem a családjához mész férjül, akkor meg?

felnőttek vagytok ha valami nem tetszik meg lehet oldani.

ha nem bírjátok egymás képét nem kell jópofizni és találkozni mintha minden oké lenne.

örülj annak, hogy nyíltan rühellnek téged nem pedig a hátad mögött. ez sokkal jobb mint az álnok szardarab családtagok

2014. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!