Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Nem tudom kiverni a fejemből.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Leírom a storyt. Az elmúlt pénteken egy rendezvényen végeztem megszokott munkámat. A kezdés előtt egy lány állt tőlem nem messze (ekkor még nem tűnt fel nekem), majd leült az előttem lévő sorba, kicsit jobbra átlósan tőlem lefelé. A rendezvény alatt többször is összenéztünk több másodpercig (Neki hátra kellett nézni, hogy a szemembe nézzen, de többször is megtette. ) miközben a munkámat végeztem. Kabátját levette, lábait keresztbe rakta, kihúzta magát. Szerintetek ez véletlen volt? A lány pár évvel fiatalabb lehet nálam. Azóta egész egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, a csaj megbabonázott. Vajon a részéről is lehet valami hasonló, vagy csak véletlenül néztünk össze többször is, illetve véletlenül ült pont elém egy sorral? Lányok, mit tanácsoltok, ha legközelebb látom, megszólítsam? Nem akarok magamból hülyét csinálni.

2014. márc. 18. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:

"Kabátját levette, lábait keresztbe rakta, kihúzta magát."


Ez nem értem miért fontos a sztori szempontjából.. valószínűleg tetszettél neki, vesztenivalód nincs.

2014. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fejedbol kell kiverni, az nem hasznal, lejjebb probald.
2014. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SevN ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Véletlenek nincsenek. A leírásodból világosan látszik, hogy nektek még van valami dolgotok, rendezetlen ügyetek egymással ebben az életben. Ne hagyd annyiban a dolgot. Szólítsad megfele!!:) Mit veszítesz? Semmit. Tapasztalatot nyersz. Elfelejteni úgysem tudod.


Üdv,

SevN

26/F

2014. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat srácok. Lányok mi a véleményetek?
2014. márc. 18. 11:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgy tünik tetszel neki,persze nem lehet biztosra mondani. Mindenesetre érdemes megpróbálni.

17/L

2014. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 Ki kérem magamnak, én lány vagyok :D (első voltam)
2014. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi lányok. A hétvégén mindenképpen ott leszek a rendezvényen, ha ő is ott lesz, akkor megszólítom. Ha nem lesz ott, akkor mit tudok csinálni? Viszontláthatom még valaha? Ha legközelebb nem lesz ott, akkor tekinthetem úgy, hogy félreértettem az egészet? Eddig is ugyanazon a helyen szoktam lenni, azonban korábban nem vettem észre, pedig a környezetemben mindenkit ismerek látásból. Esetleg ő szúrt ki magának legutóbb? FB-n nem találom, sohasem láttam még. Megmagyarázhatatlan az egész, azóta csak rá gondolok, nem értem mi történt velem.
2014. márc. 18. 12:55
 8/10 anonim ***** válasza:
hagyd a fb-t a fenébe, és legközelebb menj oda a lányhoz.
2014. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ejj mit nem adnék, ha az én kiszemeltem is merne lépni végre...:(

hajrá! tetszel neki sztem is.:)

2014. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb válaszokat. Attól félek leginkább, hogy legközelebb már nem láthatom :( A korábbi rendezvényeken egyszer sem láttam, igaz mindig a munkámat végeztem, ami állandó figyelmet igényel, ezért nem is vehettem észre. Legutóbb viszont a látókörömbe került, ahogyan a nyitó kérdésben is leírtam, talán ezért is vettem észre azonnal, és ezért jött össze a szemkontaktus többször is. Lányok véleményére lennék kiváncsi: A kezdő kérdésben leírtak alapján szerintetek van esély arra, hogy ez a lány ismét felbukkan valahol a közelemben? Én a munkámból kifolyólag mindig állandó helyen vagyok, a közvetlen környezetemet ismerem látásból, azonban őt még sohasem láttam a környezetemben. Ami a legérdekesebb az egészben: Sem az alakja, sem a hajszíne, sem a szemszíne alapján nem a zsánerem, azonban a rendezvény óta nem tudom kiverni a fejemből :)
2014. márc. 18. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!