Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha visszanézzük az előzményeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszanézzük az előzményeket, és a facebookos előzményeknél valaki neve melett van egy szám pl.5, akkor az azt jelenti, hogy beszélgettek?

Figyelt kérdés
barátnőm rá nézett egy pasi facebook oldalára ami igy jelenik meg, sok veszekedésünk volt emiatt az alak miatt és letiltattam vele. Most mégis azt látom h megnézte, kivánscsi vagyok beszélgetteke, mert a facebookján nincs semmi üzenet és a srác levan tiltva...

2014. márc. 18. 11:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem sok jövőt látok ebben a kapcsolatban.
2014. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Pl.2014.03.14 f(5) Mihaly Csaba
2014. márc. 18. 11:26
 3/20 anonim ***** válasza:
Egy screenshotnak jobban örülnék mert így elképzelni sem tudom, hogy ezt te hol látod.
2014. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
a google elozmenyeiben
2014. márc. 18. 11:42
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat halott. Te meg, hogy letiltattál vele valakit..istenem. Úgy kivágtalak volna, mint macskát szarni..
2014. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
O tiltotta le magatol, mert 4 honapig flortolt vele a hatam mogott es veszekedtunk miatta. A kerdesre valaszoljatok
2014. márc. 18. 11:48
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kell ide kepet bemasolni es nem talalok hasonlot, de ha visszanezed a google elozmenyeit es ra keresel a facebookra biztos lesz par ismerosod akinel igy jelenik meg, h van egy szam a neve mellett es ezt nem tudom mit jelent
2014. márc. 18. 11:53
 8/20 Mr. Brown ***** válasza:
Most Google vagy Facebook? Ugye azt tudod, hogy ez két külön dolog?
2014. márc. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
En ugy lattam hogyha csak megnezed a profiljat nem jelenik meg szam mellette csak a neve annyiszor ahany kepet megneztel
2014. márc. 18. 11:57
 10/20 A kérdező kommentje:
igen, akkor meg egyszer leirom. A google elozmenyeit neztem vissza, ahol mindent visszalehet nezni ami megvolt nyitva. Tudjatok jobb felso sarok ,ralepsz arra a harom kis vonalra es rakatt az elozmenyekre. ott beirod a keresesbe h facebook, es akkor megmutatja mit neztek a facebookon, kinek az oldalat neztek meg stb...
2014. márc. 18. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!