Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is kiábrándító tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is kiábrándító tud lenni, ha egy fiatal lánynak már sok párkapcsolata volt előtted?

Figyelt kérdés

Nekem nincs nagy elvárásom, de amikor ilyeneket hallok válasznak, hogy volt már egy pár pasim, vagy nem számoltam, mindig arra gondolok legalább 10-el volt.(De olyan 16éves is volt, aki bevallotta, hogy 8pasija volt...) És akkor mindig eszembe jut, hogy vagy nagyon válogatós, úgyse leszek neki jó. Vagy hiába tennék a kedvére úgyis hamar megunna típus.

A szexről meg nem is beszélve, tucatnyian vagy még többen jártak benne előttem, ez is eléggé taszító.



2013. dec. 12. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az tud lenni,de emiatt csak kivételes esetben sétálok ki.
2013. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
és mikor a pasik arról dicsekednek hány nőt húztak meg, meg hogy csinálták gruppenben, így meg úgy meg amúgy. meg hogy 20 éves srác már 30 lánnyal volt? és mindezt az első randin? oké hogy csak hazudik, de kur.va kiábrándító. a csajok is hazudnak, főleg a rib.anc fajta! rossz helyen ismerkedsz...
2013. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Ha van egy csaj, aki amúgy szimpatikus, és csak arra tudsz gondolni, mikor vele vagy, hogy előtted hány pasival lehetett, akkor az a te személyes problémád, és veled van valami gebasz, nem azzal a nővel, aki úgy éli az életét, ahogy ő akarja.

2013. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Ezek szerint ha én úgy élem ki a vágyaimat, hogy még gőzölgő lószart kenek a farkamra és úgy maszturbálok ahhoz megint egy nőnek sincs semmi köze mert úgy élem ki a vágyaimat ahogy akarom és nincs beleszólásuk?

Egyfajta jellemre is vall, ha egy 20 éves lány 50 különböző pasival volt és senki nem mondja már azt nekem, hogy teljesen normális és elfogadható, nem az.

Számomra is kiábrándító mert ez azt jelenti a lány teljesen képes különválasztani a testiséget az érzelmektől ami egyáltalán nem imponáló mert bizonytalanságra ad okot.

2013. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Megértem akinek ez kiábrándító. Nekem is az ha egy srácnak sok csaja volt. Főleg sok laza vagy egyéjszakás. Ezentúl biztosan fenntartással fogom kezelni azt aki gyakran váltogatta mert sajnos a saját bőrömön kellett megtapasztalnom mi is ennek az oka. Ő maga.
2013. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy oda-vissza működő jelenség, csak a kettős mérce miatt a nők ribik, a férfiak meg alfahímek.

Az, ha egy 20 éves fiúnak már volt 8-10 barátnője, számomra ugyanolyan kiábrándító, mint a nők esetén.

2013. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

volt egy csajom 18 éves.

én voltam nála a 17ik:D

és ebbe még nem vettük bele az egyéjszakás kalandjait, ami legalább 2-3szor ennyi:D

úgy kib*sztam mikor meghallottam hogy na :D

elvégre több kárót fogott mint kilincset és ez gusztustalan.

amúgyse szeretem az agyonhasznált nőket

2013. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én ellenkezőleg tapasztalom, amikor azt mondom, hogy 1 kapcsolatom(a randizós időszakokat nem számolom annak) volt 19évesen mindenki furán néz rám. Mintha elvárnák, hogy férfi létemre tapasztaltabb legyek.
2013. dec. 12. 12:17
 9/15 anonim ***** válasza:
15%

Nálam,ha nem szűz,akkor csuklóból kuka az ismerkedés.

Szűzoltó parancsnok,akarok lenni és emiatt kizáró ok az ilyen lány.

2013. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem. Mondjuk én lány vagyok és nem érdekel, hogy más lányok hogy élik az életüket.

Egy férfinél viszont kimondottan vonzó, ha sok nővel volt. Egyszerűen azért, mert az a tapasztalatom, hogy általában jobbak az ágyban.

De ezzel nincs is gond, mert aki ilyen, az általában nem csinál problémát az én volt partnereimből. Aki meg problémát csinál, az talál magának tapasztalatlanabb csajt. És végül mindenki boldog :)

2013. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!