Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a barátom ha fenn van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a barátom ha fenn van a társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt párommal. Közeli más más városba lakunk. Heti egyszer kétszer tudunk talizni. Heti rendszerességgel felnéz a társkereső oldalra, amiről én nem tudok. Mi másik oldalon ismerkedtünk meg de ott rejtve vagyunk. Volt barátnőit megcsalta.
2014. márc. 18. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy mégiscsak tudsz róla. :D
2014. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Huh, még jó, hogy nem tudsz róla... máskülönben még egy kérdést is kiírhattál volna GYK-ra!
2014. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy megcsal-e, de ezek szerint hirdeti magát. a szándék számomra ugyanaz. kérdezz rá. oké, elcseszted, nem nyomozunk normális esetben, de ha már kiderült, borítsd a bilit.
2014. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

:D

sokan fent vannak társkeresőkön azok közül akik kapcsolatban vannak, unalom ellen jó másokat nézegetni néha

2014. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az általad leírtak után, bennem nem maradt egy megválaszolatlan kérdés sem. Most komolyan ilyen nehéz ezt eldönteni?? Mennyire kell butának lenni, hogy ide kirakd ezt a kérdést? Én ezt fogom kirakni gyikre
2014. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem regisztrálj fel, arra az oldalra ahol ő van, és írj rá, vagy bökd meg vagy ahogy működik ez a társkeresőn :D
2014. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, Te is fent vagy ott?
2014. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Didiiayer ***** válasza:
Honnan tudtad meg, hogy ő fent van?
2014. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nagy János22222 ***** válasza:

# 1

:D

2014. márc. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 199303 ***** válasza:
azert engem erdekelne hogy ha nem tudsz rola akkor hogy tudtad ezt a kerdest feltenni :-D amugy attol meg nem biztos hogy megcsal
2014. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!