Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez természetes hogy ezt érzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

volt 1 fiú akivel jártunk majd 2 hónap után szakitottunk és most 1 hónap szünet után ujra együtt vagyunk. de én az-az 1 hónap alatt nagyon kivoltam bukva mert nagyn szerettem a barátom mert ugye ő szakitott azzal az indokkal h nem szeret már éés mégis ő mondta h jöjjünk össze ujra. de viszont most nemtudom h valoban mit érzek h szeretem-e vagy nem.=/ mert van amikor nem avgyunk együtt hiányzik de van amikor tényleg ugy érzem h nem szeretem ez az érzés néha akor is előjön bennem amikor vele vagyok. de van amikor viszont ugyérzem h sosem akarom elvesziteni.

de viszont ő meg szeret látom rajta annyira őszinte a nézése a mosolya a csokja minden.

kérlek ha tudsz segits h tudjam h valóban mit érzek!


2009. dec. 15. 20:36
 1/3 Just Happy 94 ***** válasza:

szerintem nem szereted igazán.. mármint szereted de nem szerelemből... mert ha látod rajta hogy tényleg és igazán szeret , és te is őt, akkor ez a kérdés nem lenne itt. mert ha valakit szeretsz, akkor azt tudod... főleg ha szerelmes vagy belé.. szerintem adj neki egy kis időt, hátha bebizonyítja és meggyőz téged hogy ő a neked való...

remélem tudtam segíteni.. =)

2009. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod.:)

egyébként ez az érzés változni fog szerintetek?

mert én aakrom szeretni ha tényleg nem szeretem...

csak nemtudom h mit tegyek...lehet nem merek engedni az érzelmeimnek.=/

2009. dec. 15. 20:54
 3/3 Just Happy 94 ***** válasza:

első vagyok.. =) még mindig (bocsi, ha csalódsz :D)

igen, vagy az amit mondtál, vagy pedig nem bízol meg benne, mivel ő szakított veled...

2009. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!