Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról? Csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm (25 éves), normális párkapcsolata már 1 éve nem volt. Néhány hete megismerkedett egy pasival, aki hetente kétszer feljár hozzá (tudjuk mi miatt), és miután megkapta a srác, lelép. Hét közben sosem keresi, nem hívja fel, nem ír sms-t sem, randizni nem járnak, a kapcsolat abszolút a szexről szól. Szerintem ez elég megalázó. Nem értem, hogy egy nő hogy bírja elviselni, hogy ha csak ennyire kell..

Ja, mellesleg néhány hónap alatt a csajnak ez a 3. ilyen kapcsolata.

Csak szerintem ciki ez? Nem r.banc dolog?


2014. márc. 19. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
De
2014. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az, de ugyanúgy a pasinak is. R*banc, illetve k* rvapecér dolog, de ha nekik jól esik, tegyék. Miért érzem azt, hogy érzelmileg érintett vagy a dologban?
2014. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 25 éves és így érzi jól magát az még normális, de majd ha 33-38 évesen sem akar családot alapítani és így él az már gáz...
2014. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ez téged ennyire zavar csak nem érzel a lány iránt valamit?

De vannak emberek akik ennyire el tudnak zárkózni az érzelmektől és csak élvezik a helyzetet. Ő ilyen. Ennyi.

2014. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

25 éves felnőtt nő. Ő tudja, hogy ez neki jó vagy nem jó.

A férfi nem "r-banc", a férfinek nem megalázó, hogy csak szex van? Ja persze a férfiaknak szabad csak úgy párkapcsolat nélkül is szexelni, a nőknek meg nem. :S


Szóval szerintem nem gáz, addig amíg a nő tudja, hogy ez csak szex és ő is erre vágyik és nem áltatja magát azzal, hogy ez egy normális kapcsolat.

2014. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a ciki meg a ribi dolog? Ha neki most ez kell akkor mi jogon szólja le bárki is?

Én személy szerint inkább vetem meg azokat a nőket, akik párkapcsolat címén kizsigerelik és megalázzák a párjukat, mint aki puszta szórakozásból szexel valakivel. Itt tisztázva vannakba dolgok, senki sem sérü.

2014. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez elég megalázó. Nem értem, hogy egy nő hogy bírja elviselni, hogy ha csak ennyire kell.. "


Már miért lenne? Tán a srác megerőszakolja?! Ezek nem egyoldalú dolgok.


1 éve nem volt normális kapcsolata, hiányzik neki a szex, hát megoldja.


Ez egyáltalán nem ciki, még csak nem is r.banc. Szexkapcsolat és kész.

2014. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ő legalább a saját életét éli, nem a tiedet.
2014. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!