Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigány srác vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány srác vagyok és van egy magyar csaj, aki nagyon tetszik. Szerintem én is neki, csak fél, hogy a szülei mit szólnának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve dolgozok
2014. márc. 4. 13:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%
Azért ezen besírtam leírod a kérdést alá meg kiegészítésnek 3 éve dolgozok D_:asg. De amúgy ha szülei faszopó beállitottságúak akkor sajnos nem tudsz ellene mit tenni. Nekem is volt így egy jó barátom nem volt hosszú távú neki sem sajnos hamar szét választották őket. De ki tudja próbát megér.
2014. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Rendben. A lány érdekében nem erőltetem. Nem az ilyen kicsinyes, önteltek miatt, mint ti, hanem az Ő érdekében.
2014. márc. 4. 14:06
 3/33 anonim ***** válasza:
50%

na ne mááár.


el ne hidd ..te!!!


a szerelem útjába senki és semmi soha nem állhat.

bőrszín vagy nemi hovatartozás...pffffffff kit érdekel, ha szereted és ő is szeret akkor meg???


még, hogy magyar gének, na ne már...minden magyarban vagy szláv, török, meg mittomén mi ...na a lényeg, hogy ez miatt ne add fel szerintem.

2014. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%

Állítom, hogy akik itt a "fajok keveredéséről" nyilatkoznak, mind keverékek.


A kérdező rendes cigány srácnak tűnik már abból, hogy aggódik a lány szüleinek hozzáállása miatt.


Azok a cigányok, akiktől a faji tisztaságmániások félnek, megdugják a lányukat a hozzájárulásuk, tudtuk nélkül is.

2014. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 /verz ***** válasza:
34%
Ne is, hagyd a szép magyar lányt. A fajtátban meg találod a hozzád illőt. 6. te meg inkább.....
2014. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Elhívtam moziba múlt héten, akkor nem ért rá. Mondtam, hogy a későbbiekben is áll a meghívás, szóval majd keres, ha úgy van..
2014. márc. 4. 14:18
 7/33 anonim ***** válasza:
70%
Az én szememben te is magyar vagy. Ne legyél önrasszista.
2014. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
39%

Addig rendben van, hogy rendes, de a gének erősen benne vannak.

Mi van ha a gyereküknek a személyisége, valamelyik "rosszabb" rokonára fog hasonlítani?

2014. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszi srácok. Para van, mert volt már magyar barátnőm. Szakítottunk, mert nem mert bemutatni.
2014. márc. 4. 14:21
 10/33 anonim ***** válasza:
31%
Meg is értem, hogy nem mert bemutatni... Ha az én gyerekem hozna haza egy cigányt ki is tagadnám.
2014. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!