Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti adnátok még egy esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok még egy esélyt egy olyan srácnak aki három éve szakított veletek?

Figyelt kérdés

Ha most odamenne hozzátok, hogy nagyon sajnálja ami akkor történt és szeretné újrakezdeni... Mert velem pont ez történt.

21/L


2014. márc. 19. 10:52
 1/9 biiio15 válasza:
csak meg akar dugni szerintem... ha előtte 3 évig semmit nem tett a társaságod ért vagy az örömödért akkor csak dugni akar
2014. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ de szerintem nem mindig jó az újrakezdés te tudod h miért mentetek szét .
2014. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kolosszus22 ***** válasza:
Ezt neked kell tudni, mivel feltetted ezt a kérdést gondolom nem közömbös a dolog, te ismered, te tudod miért lett vége. 3 év sok idő, fiatalok vagytok, ebben korban ennyi idő alatt sokat változhat még az ember.
2014. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért mentünk szét mert közölte, hogy részéről csak fellángolás volt az egész. De most meg azt mondta, hogy régen nagyon gyerekesen fogta fel az egészet.

Nem tudom most mennyire gondolná komolyan. Ha azt mondom neki, hogy egyenlőre ne kezdjük újra lehet azt hinné kikosaraztam. De ha belemegyek, hogy kezdjük újra akkor meg lehet megint az lesz mint régen.

2014. márc. 19. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
ezt eltolta, ez van. Szerintem ne hagyd magad megint "mepróbálni", nem vagy te nyelvvizsga
2014. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:
Miért kell rögtön mindent vagy semmit elven gondolkodni? Elkezdtek újra ismerkedni, randizgatni, aztán majd kiderül jönnek-e érzelmek mindkét részről vagy sem!
2014. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nagyon egyetértek az utolsó két válaszolóval.
2014. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!