Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Barátnőm nem hagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Barátnőm nem hagy nekem elég teret, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Akárhányszor azt merem mondani neki hogy bocsi de pl holnap a munkatársaimmal elmegyek sörözni akkor azt mondja hogy menjek nyugodtan de aztán 1 hétig nem szól hozzám meg olyannal fenyeget hogy nem biztos hogy akar egy ilyen kapcsolatot, Én mindig örülök ha ő néha elmegy kikapcsolódni a barátnőivel sosem szólok egy rossz szót sem. Viszont én akármit mondhatok neki az sem jó ha 7 napból 6-ot vele töltök , azt sem érti meg hogy néha fáradt vagyok mikor hazaérek munkából, és megsértődik ha azt akarom hogy bújjunk össze és aludjunk. Valahogy azt érzem hogy én mindig legyek elérhető a számára de fordítva ez ne legyen, Én ne merjek tervezni ismerősökkel semmi programot stb. Pedig mindent megteszek érte állandóan a kedvébe próbálok járni :/


Kérdezném a tisztelt férfiakat hogy milyen tanácsokat ajánlanak hogy megoldjam ezt a problémát



26/F


2014. márc. 19. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:

A helyedben én biztosan NEM akarnék ilyen kapcsolatot.


Teljesen normális az igény még párkapcsolatban is a külön töltött időre.

Ha ő ebben kettős mércével mér, akkor ez csak rosszabb lesz.

Erősen gondolkozz el, hogy folytatod-e ezt az egészet.


Beszéltetek erről? Szerinte heti hány haveros rendezvény fér bele? Elmondtad neki, hogy neked igényed van erre, de ettől nem szereted kevésbé? Erre mit mond(ott)?

2014. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ezt kb neked írták-

[link]

2014. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 778623 válasza:
Hát én nő vagyok de ez még nekem is sok :) szerintem is próbálj vele beszélni (de gondolom úgy is meg fog sértődni. én sem maradnék ilyen kapcsolatban.
2014. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
próbálok de akkor hisztibe megy át a dolog
2014. márc. 19. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted. Velem is ugyan ez van, ha nem ülök a skype előtt, hanem dolgom van gépen kívül is, akkor fél óránként csörög a telefon, hogy hol vagyok, mikor megyek. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem képes megérteni, hogy mennyire zavaró ez, mint ha nem is lennék szabad ember.. neki én vagyok az első komoly, és ha szóvá merem neki tenni ezt, akkor jönnek az ilyenek, hogy: "most baj hogy szeretlek?" és társai. Nem, nem azzal van a baj, hanem, hogy levegőt nem tudok venni lassan tőle. Szakítani viszont nem akarok, mert szeretem őt, és gondolom te is szereted a barátnődet, ezért is nehéz. Azt tanácsolom, hogy próbálj meg vele beszélni erről, emberfüggő ez is gondolom, hátha neked működik. Viszont, hogy én mit csináljak azt nem tudom.
2014. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs egy olyan nadrág valahol a házban ami rád jo ?
2014. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kedves utolsó mintha az ikertestvéremet hallottam volna :D

egy cipőben járunk , én se akarok vele szakítani de néha nagyon idegesítő hogy semmit nem tehetek,

2014. márc. 19. 22:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Most viszont olvasgatom a cikket, amit a második válaszoló linkelt, és elég érdekes, szerintem te is olvasd el, ha még nem tetted:)
2014. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést szerintem te már egyszer feltetted itt!

Értesd mg vele, hogy szükséged van egy kis szabadságra és az még nem jelenti, hogy nem szereted.Ne engedd magad érzelmileg zsarolni. Ha nem tud változni e téren nincs értelme a kapcsolatnak, mert ez még súlyosbodni fog.----szerintem ezt válaszoltam neked.

2014. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!