Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, buta kérdés, de felmerj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, buta kérdés, de felmerjek így venni szoknyát?

Figyelt kérdés

Betét párti vagyok, sose használtam tampont.

A barátom ezt tudja. Ilyenkor nyilván nem veszek fel se cicanadrágot, se semmilyen feszülős dolgot, mondanom sem kell, miért.

Namost a héten felvettem egy szoknyát(nem látszott át, hogy betétet használnék a szoknya anyaga miatt). Jövök be az iskolába, és a barátom csodálkozva nézett rám, hogy én szoknyát veszek fel, így, hogy megvan. Mondom neki, hogy ha nem látszik, miért lenne baj? Nem szólt semmit, csak ahogy láttam, meglepődött. Kicsit azt láttam az arácn, hogy furcsállja ezt az egészet, de nem jó értelemben, hanem olyan negatívan...

Holnap viszont egy feszülős szoknyát vennék fel, de hosszú pulcsival, tehát hátul takarná a fenekemet, és semmi nem látszana át...viszont tudom, hogy butaság, de a barátom miatt már nem merem felvenni. Régen egy csomót beszólt az öltözködésem, stb miatt, és így már a legapróbb dolgokon kivagyok, mint ezen.

Tényleg ne vegyek fel így szoknyát, vagy ne érdekeljen?


2014. márc. 19. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Azt hordd, amit szeretnél, amiben jól érzed Magad! Ha a barátod egy bunkó fa5z, küldd el a pi.csába és kész!
2014. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nyugodtan szoknyát :) 18 L
2014. márc. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Jól teszed, lehet legeltetni a szemet.
2014. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Hát én elbeszélgetnék a barátommal ha meg akarná mondani mit vegyek fel.
2014. márc. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!