Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megharagudnál?

Figyelt kérdés

Ha a barátod, kimenne haverokkal kocsmázni és nem szólna? Nem azért, hogy hívjon, nem is azért, hogy elkérezzen, hanem csak egyszerűen szólni a másiknak. Még írt, közbe sms-t, hogy mi a helyzet, én meg direkt nem kérdeztem rá mit csinál, hogy magától vajon elmondja-e.

Szóval túlreagálom, vagy némiképp igazam van?



2014. márc. 20. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát én biztos ,hogy megbeszélném vele.

A minimum,hogy szóljon. Nem az a baj,hogy elment,hanem,hogy valamiért nem említette meg még akkor sem.

Ha nem változtat,akkor te változtass a hozzáállásodon,aztán vagy rájön vagy mehet a levesbe!

2014. márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De tényleg nagyon jól mondod első, de mégcsak nem is lett volna probléma menjen nyugodtan, kell külön is életünk legyen, de szerintem is alap, hogy szól. Mikor rákérdeztem, mintha ő lett volna megsértődve...
2014. márc. 20. 09:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha már együtt élünk és hiába várom haza, akkor nagyon megharagudnék.

Ha még nem élünk együtt, és aznap mondjuk nem is találkozunk, akkor szerintem semmi közöm hozzá, hogy hol jár.

26N

2014. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, mert ilyenkor ő úgy van vele nem tett semmi rosszat, mert "már ezt se lehet?". Közben pedig csak mondania kellett volna hogy megy. Én is voltam így, de én megmondtam páromnak hogy engem nem érdekel ha elakar menni menjen, csak azt kérem hogy szóljon hogy ne legyen az hogy én meg keresem mi van vele.
2014. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát nem élünk együtt, de az a normális, hogy nem a kontroll miatt, elmondom mit csinálok, vagy nem hallgatom el? Meg közbe smszik velem...
2014. márc. 20. 09:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túlreagálod. Nem kell neki mindig bejelentenie, hogy merre megy, végülis oké, hogy együtt vagytok, de van külön életetek is.

20/L

2014. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit fura. Mi sem élünk együtt, és nem is tudunk minden nap találkozni, de attól még elmondjuk a másiknak, hogy hogy telt a napunk, mit csináltunk.

Nekem az ilyenekben az a furcsa, hogy ha nincs benne semmi rossz, akkor minek kell titkolni?

Valószínűleg rákérdeznék, hogy miért nem mondta. De nem számon kérően.

2014. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én akárhogy kérdek rá, számonkérőnek érzi. Én is megkérdeztem. Ezért furcsa nekem is, hogy semmi értelme eltitkolni, meg amúgy egy barátnőm is tudtam, hogy ott lesz, akkor meg minek. Mintha hülyének nézne komolyan.
2014. márc. 20. 09:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy csak azért nem mondta, mert tudja, hogy úgy is tudod, mivel ott a barátnőd is. Ezért nem mondta konkrétan, hogy ott van.

Szerintem így nincs miért aggódni.

2014. márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem szólnék. Minek?

Barátnőmmel nem élünk együtt. Nem várom el, hogy elmondja, hogy pontosan hova jár, mit csinál.

Én se mondom el.

Ha konkrétan megkérdezi, hogy mit csináltam akkor elmondom.

2014. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!