Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megharagudnál?

Figyelt kérdés

Ha a barátod, kimenne haverokkal kocsmázni és nem szólna? Nem azért, hogy hívjon, nem is azért, hogy elkérezzen, hanem csak egyszerűen szólni a másiknak. Még írt, közbe sms-t, hogy mi a helyzet, én meg direkt nem kérdeztem rá mit csinál, hogy magától vajon elmondja-e.

Szóval túlreagálom, vagy némiképp igazam van?



2014. márc. 20. 09:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha magától nem szól az még nem a világ vége. Mint írtam, van külön életetek, nem kell mindig beszámolnia mindenről.

De ha te rákérdezel, hogy mit csinál épp és akkor nem mondja meg, az már tényleg gond.

Viszont vigyázz mert könnyen megharagudhat azért, hogy te "kinyomoztad" hogy merre van.


A kérdésedben azt írtad, hogy direkt nem kérdeztél rá, hogy elmondja-e, utána meg azt, hogy amikor rákérdeztél még ő volt megsértődve. Most akkor mi van?

2014. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem részben azért túlreagálod.

Attól, mert két ember jár, szerelmesek egymásba, még nem jelenti azt, hogy lépten-nyomon minden apróságot el kelljen mondani.

Egyébként nem világos: te direktben rákérdeztél, hogy hol van, és hazudott? Vagy azt kifogásolod, hogy a "mi újság?" kérdésre nem adott FBI-ügynöki pontossággal összeállított helyzetjelentést a pontos pozíciójáról és helyzetéről?

Na meg tényleg ellentmondásos, amit írsz. A kérdésben elmondod, hogy direkt nem kérdeztél rá.

Ha ez így van, akkor én ezt részedről amolyan "találjunk valamit, amin kötekedhetek" jellegű lépésnek érzem. Teljesen olyannak tűnik az egész hozzáállásod, mint ha direkt keresnéd, hogy hol tudsz belekötni. Ha viszont ez igaz, akkor nem csodálkozok azon, hogy nem szívesen mondd el mindent.

2014. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!