Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék az a bizonyos harmadik… mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy vizsgán ismerkedtem meg vele. Nem egyszerre járunk suliba, így nem is látjuk egymást szinte soha. Van barátnője, már több mint 3 éve. Nem tudom, hogy milyen a viszonyuk, mert soha nem beszéltünk még erről. Amikor megismerkedtünk, és beszélgetni kezdtünk, nekem is volt még párom, most már nincs.

Vizsga után mindketten felkutattuk a másikat facebookon, végül ő jelölt be engem. Elkezdtünk beszélgetni, egyszer találkoztunk is a suliban, előzetes megbeszélés alapján. Viszont ezen kívül még soha, egyszerűen nem jön össze az egész. A múltkor adódott volna egy nagyon jó alkalom arra, hogy találkozzunk, csak sajnos én elbénáztam. Mindketten tudjuk, hogy tetszünk a másiknak, ezt meg is beszéltük, még ha nem is mondtuk így ki nyíltan.

Rákérdeztem nála, hogy miért van az, hogy én úgy érzem, ő nem akar velem igazán találkozni. Azt válaszolta, hogy fél attól, hogy nem tudna bizonyos dolgoknak ellenállni. És hogy én aranyosabb és okosabb lány vagyok annál, hogy csak szórakozzon velem.

Továbbra is írogat, amikor csak tud (tehát amikor nincs a csajával, meg nem dolgozik éppen), tök jól elvagyunk. Néha utalgat, kedveskedik. Nekem nagyon bejön, de nem tudom, mit csináljak.

Na most..? Én lennék az a bizonyos harmadik? De mégsem, mert nem is találkozunk. Ilyenkor mi van?


2014. márc. 20. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiúnak van barátnője, de közbe veled találkozgat, és flörtöl! Nem valami szép dolog sem az ő részéről, sem a tiedéről! Ha ezt azzal a lánnyal megtudja tenni gondolj bele abba hogy ha veled lenne együtt akkor lehet hogy te is így járnál! Gondolj egy kicsit bele hogy a másik mit érezhet át! :)
2014. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jaja, ha vele megteszi veled is megfogja..
2014. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor van az, hogy valami nincsen teljesen rendben náluk (nem feltétlen nagy probléma, csak szürke hétköznapok) és te vagy a felüdülés.. Voltam már mindhárom helyzetben. A tiedben is, a srácéban is, illetve voltam már a barátnő szerepben is.


Első esetben az történt, hogy egy idő után távolságtartó lettem egy kicsit, elmondtam a srácnak, hogy nem szeretnék bekavarni a kapcsolatába. Nagyon jól érzem vele magamat, de nem biztos, hogy én vagyok az aki most neki kell.


Második esetben szintén távolságot tartottam. Egy idő után már túl sok volt, nem tudtam volna ellenállni neki, hülyeséget csinálok és az senkinek se jó. Ezért hátrébb léptem eggyel és a kapcsolatomra koncentráltam, hogy helyrehozzam azt, ami most nem működik. (ugyanis valami nem működött, különben nem éreztem volna azt amit a másik iránt)


A harmadik esetben, mikor én voltam a barátnő szétmentünk a exemmel. Mélyponton voltunk, bekavart a lány egy kicsit,(csak annyira, mint te, tehát nem szándákos nyomulás) a párom pedig többet kezdett érezni. Szakítottunk, ők majdnem összejöttem, de végül mégse lett belőle semmi, mert mi tovább próbálkoztunk inkább együtt. Bírtuk pár hónapig, nem sikerült, szakítottunk végleg. Ő összejött a lánnyal és pedig egy másik sráccal (akire szintén azon a mélyponton figyeltem fel).


Ezek alapján eldöntheted, hogy te mit szeretnél. :)

2014. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A teendő:

Gyorsan le kell koccolni! Van még úgy kb. 100.000 másik, aki talán nem a nője mellett keres ba*szópartnert.

2014. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Utolso, ha elolvastad volna rendesen amit irtam, akkor tudnad h hulyeseget irtal. Nem is talalkozgatunk, erdekes lenne igy az altalad emlitett szerepet betolteni.

2014. márc. 21. 07:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha annyira b...partnert keresne nem hiszem h ez lenne... ket honappal ezelott lattam ot utoljara
2014. márc. 21. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!