Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megjelent az a bizonyos...

Megjelent az a bizonyos harmadik. Mit tegyek, hogy ne tegyen tönkre mindent?

Figyelt kérdés
Párom mostanában elhanyagol. Sokat veszekszünk, ilyenkor gyakran sétálok a kutyámmal, hogy lenyugodjak. Egy ilyen séta alkalmával (tegnap) ismertem meg azt a bizonyos 3. felet. Kedves hozzám, foglalkozik velem, beszélgetünk, hajlandó lenne közös programokra (randik, kutyasétáltatás). Bejelöltem iwiwen is. Írt levelet, hogy este találkozzunk úgy, mint tegnap. Szeretnék vele találkozni, mert egy jó barátot ismertem fel benne. Sok a közös témánk, közel lakunk egymáshoz (nagyon közel!). Viszont szeretem a párom, de teljesen összezavarodtam. Épp akkor találkoztam ezzel az illetővel (pár éve a közelemben lakik, de sohasem futottunk még össze), amikor összevesztünk a párommal. Ez a sors "keze" lenne? Nem szeretnék elcsábulni. De épp akkor hanyagol a barátom is, mikor lelkileg kellene, hogy támogasson. A másik fiú viszont lelkileg is támogatna, ebben biztos vagyok. Tanácstalan vagyok. Tudom, hogy már ez a "titok-randi" is bűn, de a kutyával sétálnom kell, és mivel a mellettünk levő házban lakik, ha nem ma, akkor holnap futunk össze. Sem érzelmileg, sem szexuálisan nem akarom megcsalni a párom. Szeretem, de... :S
2009. szept. 29. 15:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
én mindenképpen leülnék a párommal, h beszéljük meg... többször próbálkoznék, akkor is , ha előtte is sokszor morgott csak.. és ha már nem látnám értelmét, szakítanék vele, és kizárólag csak utána melegíteném a kapcsolatot a sráccal... ne alázd már meg a barátod.. neked h esne?.. gondolj csak bele
2009. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ja és még annyit, h a mostani pároddal is összejöttél valamiért.. lehet h az elhanyagolás hátterében valami lelki gond áll... amit meg te nem kezelsz jól.. vagy még ő nem tudja kezelni...mellette kell lenned, nehogymár egyből sajnáltasd magad, h kicsit elhanyagol..veled is tuti előfordult már h nem akkor figyeltél, amikor kellett volna..
2009. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
De? Egy ilyen kérdésben miféle tanácsot várnál? Ebben senki nem fog tudni dönteni helyetted. Ülj le, és mérlegeld magadban, mit érzel: ér-e annyit a jelenlegi párod, a közös múltatok, hogy megpróbáld megjavítani, ami elromlott, vagy pedig kilátástalannak érzed a dolgot, és akkor jöjjön az új kapcsolat (ha tényleg megfelelő jelölt az illető, mert hát ugye kezdetben kivétel nélkül minden "3. szereplő" kedvesebb, figyelmesebb, megértőbb stb., mint a párunk, csak aztán a rózsaszín köd elmúlik, és jönnek újra a szürke hétköznapok...) De azt semmiképpen ne csináld, hogy a régi még megvan, és az újjal is kavarsz... nem lenne fair a pároddal szemben!
2009. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
pontosan, ahogy az utolsó mondta...de ha te tipikus máshoz rohanok ha van egy kis baj - csaj vagy, akkor nincs mit kérdezni.. még ma hívd fel magadhoz :) ha meg nem ilyen vagy, erőltesd már meg magad..
2009. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Augusztus közepe óta vannak gondjaink, azóta nem sikerült leülnünk beszélni. Egyre gyakoribban a veszekedések, mindig ő veszekszik, mert valamit nem csinálok jól.

Tudom, hogy rosszul esne neki, de nem foglalkozik velem, annyit sem, hogy megkérdezze hogy vagyok. Mikor beteg voltam, nem kérdezte mi bajom. Mikor nőgyógyászati problémám volt, rögtön azt mondta, megcsalom. (Ez úgy kb. 2 hónapja volt, és a srácot tegnap ismertem meg..)

2009. szept. 29. 15:38
 6/22 A kérdező kommentje:
Az jutott eszembe, nem tudom, ez fair dolog-e, hogy tisztázom az új sráccal, hogy perpillanat még nem vagyok szingli, és ne nyomuljon, meg én sem fogok. Legyünk barátok, néha találkozzunk, mert ha el akarnám kerülni akkor sem tudnám. És ha esetleg a párommal még 2-3 hónap után sem jutok dűlőre, akkor elhagyom,és akkor randizhatunk.
2009. szept. 29. 15:41
 7/22 A kérdező kommentje:
Ja és nem sajnáltatom magam, egyszerűen ez van. És hiába teszek akármit, semmi sem javul.
2009. szept. 29. 15:46
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
korrekt döntés , szerintem :)
2009. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha úgysem tudod elkerülni, idővel úgyis eldől,mi lesz. Ne aggódj emiatt, elvégre nem vagytok házasok!!
2009. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a párodnak már van titokban valakije?
2009. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!