Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ujraéleszteni a...

Hogyan lehet ujraéleszteni a kihült szerelmet, ha jelen vana aza bizonyos harmadik?

Figyelt kérdés

Nem rég kiderült, hogy a férjemnek 16 éves barátnője van. 3 éve vagyunk együtt és van egy 6hónapos picibabánk. Én 30 éves vagyok. A férjem szintén.

Nagyon ugy veszem észre, hogy a férjem érzelmeket táplál a kislány iránt. És a kislány is a férjem iránt. Már elakartam költözni, de a férjem nem enged.

Hiába kérdezgetem a férjem, azt mondja hogy csak egy erős barátság. De akkor miért irogat olyanokat a kislánynak hogy szeretlek kicsim? Valóban szerelem lenne a férjem részéről vagy csak egy vágy, egy szeszély?

Most megbeszéltük,hogy megprobáljuk helyrehozni, megmenteni a házasságot. Annyit mondott a férjem,hogy irántam szeretet érez.

Éredemes még várnom vagy váljak el?

Várom a másik nem válaszát is, főként azét aki járt már ilyen cipőben.


2009. okt. 1. 16:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

Úristen... hogy mondhat neked ilyet a férjed 30 éves létére, hogy erős barátságban van egy 16 éves KISlánnyal????

Elhiszem, hogy nem vagy valami jól, ott van a babó is...

Hagyd, hadd teperjen érted, ha elengedni nem akar!!! Ne lángyuljon meg a szíved! BIZONYITSON!

Nem lehet hogy kapuzárási pánik?? Bár ahhoz kicsit korai...

L/22

2009. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Előző vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy én a helyedben elválnék, mert bár nehéz, én nem tudnék megelégedni azzal, hogy csak szeretetet érez... Akkor minek kellett neki TŐLED gyerek?? Nem értem a "férfiakat"
2009. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy mi történt a férjemmel. Igazi mintaférj volt. Ezért szültem neki gyereket. Azátn a baba megszületése után 4 hónappal teljesen kifordult magából.MIntha kicserélték volna. Beszélgettünk, de inkább csak arról, hogy milyen boldogok is voltunk.

Az okot ami ide vezetett sajnos sem ő sem én nem tudjuk. Talán nem beszéltünk meg soha semmit, talán mert nem jártunk el. Nem tudjuk. De számomra érthetetlen, hogy amig a kislány meg nem jelent, addig szerelmes volt belém. Mióta megjelent a kislány már csak szeretet érez. Azt nem értem ha nem volt közöttük testi kapcsolat, akkor hogyan lehetnek szerelmesek egymásba. Vagy csak a vágy beszélne belőlük?

2009. okt. 1. 16:39
 4/30 A kérdező kommentje:
Viszont meg szexuális téren minden rendben van. Naponta többször szeretkezünk.....
2009. okt. 1. 16:40
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Elég drasztikus lépés a férjed részéről, amit tett, én azonban nem látom túl veszélyesnek a helyzetet. Nem gondolhatja komolyan maga sem, hogy egy 16 éves kislánnyal tervezhet hosszú távon. Ez persze a te lelki fájdalmaidon cseppet sem enyhít, ezért ezt a dolgot minél előbb tisztába kellene tenni. Beszéld meg a férjeddel, hogy mik a tervei és kérdezz rá: mire számít egy kislánytól. Remélem elszégyelli magát és elgondolkozik azon, mit jelent neki a család, Te és a kisbaba. Adj neki egy kis időt és amennyiben nem hagy fel a hűtlenséggel, váljatok meg egymástól.
2009. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

Én csak annyit tudok, hogy csak a töltöttkáposzta jó felmelegítve... :-/


Egy 30 éves férfinak milyen "baráti" kapcsolata lehet egy 16 éves kamaszlánnyal?!...


Ha már 3 éves együttlét után és egy pici baba mellett képes más csajok után futkosni, akkor ezt máskor is simán meg fogja tenni. Nem hiszem, hogy erre a férfira számíthatsz, mint férj, társ, vagy apuka... :-[

2009. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
67%
Rúgd ki! Meg pedofil is ráadásul...
2009. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%

Bevallom, én már voltam hasonló helyzetben, csak a másik oldalról. Nekem szintén volt 30 fölötti barátom, mikor hasonló korú voltam. Teszem hozzá, az edzőm volt és emberileg is nagyon kedveltem, nagyon jó társaság volt/van. Köztünk sem volt/van több edző-tanítvány barátságnál és tiszteletnél, ennek ellenére, mégis szárnya kaptak "bizonyos" pletykák. Kínos volt, pláne az edzőmnek, akinek velem egykorú lánya és fia van, ráadásul akkor még házas is volt (nem miattam ment tönkre a kapcsolat, ez abszolút más téma). Persze soha, de soha nem hangzott el a szájából ilyesféle megjegyzés, hogy "szeretlek kicsim", de még hasonló sem.

Szóval, tapasztalatból mondom, hogy van ilyen barátság, de a Kérdező esetében ez erősen elgondolkodtató, hogy valóban csak erről van szó.

Gondolom, a férjed is tisztában van azzal, hogy ez, ha valóban egy meglévő, de titkos kapcsolat, akkor törvényelleneset cselekszik és emiatt nagyon meghurcolhatják. Ha valóban van köztük valami, véleményem szerint van, akkor ez egy nyomós ok lehet a tagadásra. Én a helyedben a "kislányhoz" fordulnék segítségért. Fel kéne keresni telefonon egy találkozóra. Aztán amikor találkoztok, nyugodtan megbeszélni a helyzetet. Közöld vele, hogy úgy beszélsz vele, mint nő a nővel, nem mint nő a kislánnyal. Mondd el mit érzel, mit gyanítasz és kérd meg, hogy legyen őszinte. Talán egy idő után megnyílik a lány, vagy tesz véletlenül valami árulkodó elszólást, megjegyzést. Légy vele te is korrekt és megértő, hiszen még (csúnyán szólva) csak butus, naiv csitri.

Ha nem válik be a dolog és a párod részéről sem tapasztalsz javulást, talán jobb megpróbálni külön.


De kívánom a legjobbakat!

2009. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy én már felkerestem a kislányt és a kislány szüleit is. A szülők nem tudnak mit tenni, a kislány szereti a férjem. Bár a férjem sosem tett igéretet a kislánynak hogy elhagyja a családját. De látom a férjemen, hogy egyszerüen nem tud dönteni. A kislánynak azt mondja engem nem szeret, nekem azt hogy a kislányt nem. Akkor mi az igazság? Erre azt válaszolta a férjem, hogy nincs igazság.

Mikor elkezdtem csetelni, meg nekem támadt, hogy legalább addig várhattam volna, még elmegyek hogy ne lássa, mert ez neki nagyon fáj.

Azt is megkérdezte, hogy ha pár honap mulva rájön hogy nem tud nélkülünk élni utánunk jöhet e. Meg hogy azért szexelni járjunk össze.

2009. okt. 1. 17:03
 10/30 anonim ***** válasza:
63%

A 16 éves hölgyike-nem írok kislányt,mert sokan a mai 16 évesek közül 13-14 éves koruk óta szexelnek, szinte kiégettek 16 évesen a seját korosztályuk és a 20 évesek ezt észre is veszik rajtuk, tehát a kutyának sem kellenek. Na akkor kutya helyett jön a vén majom-hiába csak 30éves,2 évvel ezelőtt pont kétszer annyi volt mint a csaj...-Szóval jön és benyeli ,hogy ő az etalon. Hülyét csinál magából, ha a fiatalabb mellett dönt,1-2 év vagy a köv.tavasz és lecserélik,de addigra a gyereke anyja és a gyerek már nem lesz olyan,mint most még lehetne!

Ja igen azzal kezdtem: a hölgyike tudja,hogy szexeltek? Ez elég fontos, szerintem ne válj el ,ne csetelj,próbáld gatyába rázni a párod :-)))

A kis csajra ha ráküldenétek egy 20 éves ismerőst,jó kocsival lakással-heccből-aki még anyunak is bemutatkozna,gondolom hamar pát intene:-)

Próbálj,sportolni,sétálni,vigyázz a picire,hogy tudd szeretni. Szerintem ne bulizz most. Minden jót kívánok neked.

2009. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!