Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok ismerősöm akik már hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ismerősöm akik már hosszú ideje vannak együtt és persze boldogságban! Hasonlítanak egymásra arcvonásra szemre orra szinte mindenbe. Szerintetek A HASONLÓ ARCVONÁS HATALMAS ELŐNY A PÁRVÁLASZTÁSBAN?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak véletlen. 4 éves boldog kapcsolatom van és kicsit sem hasonlítunk egymásra :)
2014. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is megfigyeltem már ezt, kedves kérdező.
2014. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az jó, én egy cuki, pici fiú vagyok és egy cuki, pici lánnyal el tudnám képzelni az életem^^
2014. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem...

ez véletlen, nagyon sok éppen ellentétes ember van akik boldogságban élnek:)

2014. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már máskor is láttam ezt a kérdést. Te önigazolást keresel? Szerintem semmi köze hozzá. Puszta véletlen. Ez a teória már ott megbukott, hogy az a legelőnyösebb az utódok és a szaporodás szempontjából, ha két távoli génállomány találkozik.
2014. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ízlés kérdése. Vannak akiknek akaratlanul olyanok tetszenek meg, akik külsőre hasonlítanak rájuk...


Én pont ellentéte vagyok a férjemnek. Szőke vagyok (nem festett), világoskék szemű, pisze orrú:D (a férjem mondja így) olyan babás arcú. A férjem sötétbarna hajú, barna szemű, szélesebb bár nem nagy orra van.


Szóval én pont az a típus vagyok akinek épp az ellentét jön be. Szóval nekem nem tetszenek a szőke kék szemű pasik például, számomra ők nem férfiasak.

2014. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 nálunk pont fordítva..

Én tipikus Hófehérkés vagyok, nagyon sötét haj, hőfehér szinte világító bőr, bár a szemem is barna.

De nayon erős a kontraszt a bőröm, és hajam közt nyáron is, mert alig fog meg a nap aszalhatom magam:)


A férjem

Szőke, szürkeszemű, se a bőre nagyon könnyen lesz szép bana, de nem kreol, hanem olyan mint a képeken a szörfözőknek..ezt árnyékban éri el :-D


Én nő letemre magas vagyok, ő férfi létére, nem alacsony, de nem magas..

Én erős csontú(szélesebb boka, csukló ted könyök, de a súlyom teljesen normális, és honokőra alakom van)

Ő hiába nem magas nyúlánk, keskenyebb csípőjű mint az enyém,mszéles váll, de a bokája csuklója térde keskenyebb mint az enyém, hosszú karcsú ujjak(bár 1 számmal nagyobb gyűrűt hord mint én)

Tehát nálunk is ellentétek vagyunk.

Nem tudom azt mondani, hogy a sötét hajú pasik nem jöttek be, de a világosabb hajú szeműek jobban...

2014. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jah arcbpvonások

Nekem keskeny, egyenes orrom van, neki szélesebb, nekem szögletesek a vonasaim, neki ívesebb, hosszúkásqbb arca van, nekem átlagos ajkam van neki nagyon telt.

Neki van szakálla nekem(még) nincs :-P

2014. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!