Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én voltam bunkó, vagy a barátom reagálta túl?

Figyelt kérdés
Nagyban tanultam, ő meg nézte a TV-t, de megkérdeztem, hogy éhes-e, pusztán gondoskodásból. Nekiálltam főzni, csekély tudásom ellenére, majd miután megette a spagettit, mondta, hogy még mindig korog a gyomra, de már mikor forrt a víz, akkor is húzta a száját, hogy ezzel nem fog jól lakni. Sebaj, kentem neki a szendvicset, addig megkértem, hogy vágjon bele camambertet.Azt mondja, hogy majd én vágok neki, mert ő nem tud. Kiröhögtem, hogy erre még a hülye is képes, erre bedurcizott és mondta, hogy többet nem eszik nálam éa jobb, ha most elmegy, mert én mindig csak forgatom a szemem és beszólogatok. Most mi van? Én 20/L ő 24/F
2014. márc. 20. 23:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem köszönte meg a vacsit.
2014. márc. 20. 23:41
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondottak alapján ő reagálta túl. Nagyon.
2014. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy fa5z.


Jó éjt!

2014. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szépen várd ki míg ő kér bocsánatot. Te még vacsit főzöl neki aztán még neki áll fejjebb? ugyaaan
2014. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jobbat érdemelsz
2014. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Te vagy a hülye, hogy hagyod, hogy így bánjon veled. Én utálok főzni, nem a nő dolga XXI században élünk basszus! Főzzön magának az aki éhes! Nem kell kiszolgálnod a barátodat, csak azért mert ő a pasi! Ha ő éhes akkor ő főzzőn! Az meg, hogy még ott is hagyott, azért mert nem nyalod ki teljesen a seggét...Hát ne haragudj, de én dobnám mint macskát szarni az ilyen kis anyuci elkényeztetett fiacskáját. undorito.
2014. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A pasid reagálta túl... és megpróbál ugráltatni téged... ne haragudj de ez az igazság.
2014. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2%
lehet nem szereti hogy 20 évesen csak szpegettit tudsz főzni. ha huszadszorra csinálod, és soha semmi mást, ne csodálkozz ha megunta.
2014. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos h nem 14 a fiú ?
2014. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
szerencsétlen f.. már bocsi :D én 24/F létemre amikor éhes vagyok tudok csinálni sült húst , sült krumplit ,pizzát , tojásrántottát , sajtostésztát ,sült virsli ..... ő meg arra nem képes ,hogy egy camembert felvágjon am jól tetted ,hogy kiröhögted én pl szeretek főzőcskézni nem tudok annyi mindent, de azért az alapok megvannak :D pl ha barátnőm is itt van velem akkor is én főzök +sütök ,mert szeretem csinálni ő is tud nem azért csinálom én,de ha itt van akkor nem engedem neki :D
2014. márc. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!