Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátom jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátom jogosan ripakodik rám, mikor szóba jön a politika, nem kéne zaklatni ilyenekkel?

Figyelt kérdés
Azelőtt soha nem érdekelt a politika semmilyen formában, meggyőződésem volt, hogy soha nem fogok szavazni. Tavaly betöltöttem a 18. évemet, és mivel közeleg az érettségi, rá vagyok kényszerülve, hogy erről gyűjtsek információkat, szóval egyszerűen azon kaptam magam, hogy mégis szivesen tájékozódom iskolán kívül is. Barátomnakmis elmeséltem a nézeteimet és hogy kire fogok voksolni. Elsőnek csak hümmögöt, aztán ha felemlítettem a dolgot egyre durvábban emelte fel a hangját, hogy hagyjam békén a hülyeségeimmel, mert őt hidegen hagyja, ez az egész "sok hűhó semmiért". Aztán megláttam az újságban, hogy lesz lakossági fórum a szomszédos városban, elhívtam, mire kikelt magából, hogy nem tartom tiszteletben a kérését. Talán apróság, de vajon elvárhatom-e, hogy legalább meghallgasson.
2014. márc. 21. 13:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Végre egy értelmes tizenéves, akit érdekel a jövője és az ország sorsa. A barátodról meg ez a véleményem: https://www.youtube.com/watch?v=HS6D25A2vhs


Aki nem megy el szavazni az nem csak ostoba ember, de felelőtlen is és egy idióta.

2014. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Van aki tényleg rühelli a politikát, én is ilyen vagyok és a párom is. Nem is beszélünk róla mert csak összevesznénk, meg hát nem is érdekel minket. Szerintem hagyd őt vele, van aki csak mérges lesz ettől a témától, valószínűleg ő is ilyen.
2014. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
barátod proletár paraszt. sok ilyen van. ebben a korban még nem gáz, nem fejlődött még ki az agya.
2014. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2.-dik hozzászóló vagyok. Azért azt hozzáteszem mielött meglincselnek hogy külföldön élünk, és elég messze van ahol lehetne szavaznunk.
2014. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ami itt ma "Magyarországon" zajlik, az páratlan... szavazni nem poltikai indíttatásból kell.. ez sokkal több annál ez totális önvédelem a létezésért.


Lehet sejteni kire fogok szavazni.

2014. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a leírást, de jogosan.
2014. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Na, elolvastam: jogosan.
2014. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, lehet igazad van, csak nem indokoltad meg.
2014. márc. 21. 13:42
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Először is, egy párkapcsolatban soha sem jogos, ha valaki ráripakodik a másikra. Akkor meg főleg nem ha azért mert te godnolkodsz és nem vagy műveletlen birka mint a pasid. Már bocs, de ez róla a véleményem. Taknyos kis suhanc.
2014. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk ezernyi politikával kapcsolatos konkrét indokot is találhatnék, de vegyünk egy egyszerűbb példát. Te mit szólnál ha állandóan azzal zaklatna téged hogy próbáljátok ki hármasban egy fiúbarátjával annak ellenére hogy te nem akarod.


(ha úgy gondolod hogy nem ugyanaz, nekem a munkám révén volt dolgom politikusokkal, inkább a hármasszex két fiúval mint még egyszer ugyanaz amit átéltem.)

2014. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!