Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a párom, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a párom, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Pár honapja voltunk együtt de olyan jól alakult hogy együtt is laktunk már. Én váló félben vagyok. Mondtam neki hogy a férjem néha keres mert van egy csomó közös dolgunk, a volt pasim szokott velem beszélni néha, mert jo barátok maradtunk. Csak olyan szerencsétlenül alakult hogy mostanában majd hetente többször kereset, mert beszelgethetnéke volt, es szoktam még pár olyan pasival beszelgetni de tényleg csak hulyeskedes miatt akikkel a párom elott ismerkedtem. De a legnagyobb problémát az okozta hogy nem szakítottam meg a kapcsolatot egy olyan fiúval akivel előtte jo sokat beszélgettem, chateltem ( erotikus ) es néha kepeket küldözgettünk egymásnak. Mióta őt megismertem ezt nem csináljuk. Igazából azt gondolom, hogy az normális, ha egy nőnek vannak ismerősei es néha beszélget velük es mondjuk elfelejti ezt a barátja orrára kötni, mikor semmi olyanról nincs szó mint amik előtte voltak.

Jo nagy balhé lett belőle mert sajnos nagyon ossze jöttek a dolgok.

Karácsonykor pont akkor hívott az exem mikor Ő elment itthonról, a chates barátom nem értette meg hogy vége es azt mondta hogy nem adja fel, szilveszterkor kaptam egy SMS-t az egyik pasitol akivel ismerkedtem régebben hogy nem -e megyek el vele kávézni. Szóval ilyen hülyeségek miatt, meg azért mert mikor idegesített ezekkel a dolgokkal véletlenül a fejéhez vágtam, hogy az egyik másik miben volt más az ágyban ( balhéztunk sokat es már hozzám sem akart nyúlni ).

Olyan hulyeségekbe kötött bele, hogy az exeim a telefonomban vannak es van kep a híváshoz rendelve ő meg meg mindig XY37 mert nem írtam at, a facebukomon ott van a képe azok között akiktől feáll a szor a hátán, hogy nem dobáltam ki a képeket a laptopomról, stb stb...

Szerintetek is csak ugy működik ha az ember mindent kidobál kitöröl es megszakítja minden kapcsolatát a múltjával ?

Szerintem túl önérzetes es büszke volt csak.

Ti hagytátok el valakit ilyen hülyeségekért?


2014. márc. 21. 15:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem akartam a ferfiasságában megsérteni csak annyit mondtam hogy az exem nem szakította meg a szexet mielőtt elment volna mert ő nem tartott attól hogy teherbe essek es esetleg ezzel hozzám köti magát. Azt is hogy ő az első akinek odaadtam a popsim is azért mondtam neki hogy a férjem csak próbálkozott de nem sikerult neki soha akivel meg chateltem azzal csak azert írogatunk ilyesmiről hogy felizgassam, de azt gondoltam hogy ez növeli az önbizalmat hogy Ő kapta meg elosszor.


Neki is volt egy lány akivel beszélt sőt be is mutatta, elvitt hozzá meg a párjához vendégségbe, es volt olyan is hogy a lány bajba került es hajnal egykor rohant megmenteni.

2014. márc. 21. 16:06
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak gondolj abba bele hogy fordított helyzetben neked hogy esett volna ha a párod tartja a kapcsolatot az ex barátnőivel és veszekedés közben még hozzád vágja hogy bezzeg xj-nek nagyobb volt a melle vagy hasonló.
2014. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Az nem lehet, hogy nem csak ezeket kellene meglátni? 4 hónap alatt mindent megtettem, senkinek nem írogattam semmi olyat ami zavarhatja volna, kitakaritottam a balhé utani mindent, ( az volt a legnagyobb baja, hogy azt mondtam hogy hadználja el az exem tusfurdojét amit itt hagyott a fürdőkád szélén ) meg borotva habot. Ez nem hülyeseg hogy ezeket ki kell dobni? A kanalakat meg a tányérok at sem kellett kidobjam. Ja meg hogy amikor csináltam neki valamilyen alkalomra vacsorát vagy csak ugy már nem emlékszem es amíg nem volt itthon küldtem neki egy képet wiberen hogy lássa mivel készülök ... Ebből is az jött le neki ahelyett hogy őrült volna, hogy minek kellett ugyan azt elküldeni egy olyan fiúnak akit a Badoom szedtem össze, pedig azzal sem volt semmi mert nem jött ossze de azóta jó barátok vagyunk. Tényleg attól már nem is számit hogy készültem hogy küldtem róla egy képet valakinek?

Látom nem nagyon értetek meg, hogy milyen nehézz valakivel mindent tökéletesen csinálni főleg hogy előtte nem kellett ezekre a dolgokra odafigyelni. De akkor sem ertem meg hogy ezért elhagyott.. A barátnőin is mind azt mondjak hogy nem is szeretett vagy ezek nem olyan fontos dolgok ami miatt valaki ott hagyja a társát.

2014. márc. 21. 16:57
 14/16 anonim ***** válasza:

Eleve miért van nálad az EXED cucca? Nem az az értelemszerű hogy ha az övé, akkor nála van? Vagy úgy voltál vele, hogy úgyis jön a következő, minek arra a röpke időre kidobni? :/ Meg tényleg nem értem a kajáról is minek küldözgetsz képet más pasinak, mi köze van hozzá? Úgy hogy ezt még a volt párod orra alá is dörgölöd. Ha egyszer tudod hogy zavarja...


Itt csak te nem érted a dolgot, méghozzá azt hogy amiket műveltél az bizony senkinek sem esne jól. Volt olyan nap a kapcsolatotokban egyáltalán ami CSAK KETTŐTÖKRŐL szólt? Nem hiszem, vagy ha mégis, akkor annyi mint macisajtban a brummogás. A barátnőid meg jóhogy a te pártodat fogják, azért barátnők. Itt viszont láthatod hogy a külső szemlélőknek mi az ŐSZINTE véleményük.

2014. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Volt! két hónap semmi baj nem volt csak a sulibol valaki ráirt a facebookjára egy ocsmányságot.. Kb azt mintha vele is lett volna ilyen hogy Ő is ugy szedett fel hogy a kukacárol küldözgetett képeket? Vele ilyet soha sem csináltam de Ő meg szépen belemászott a laptopokba es leszedte az összes képet. Ráadásul az egyik tanítványom kavart ekkora káoszt körülöttem mert mint kiderült a barátnője pasija volt ez a fiú. De nekem mar mindegy volt volt mert megbeszéltük hogy fiatal is hozzam es különben is vissza megy a barátnőjéhez így nem lesz semmi köztünk . De amíg nem ütött be a Krakk minden jo volt aztán meg minden sz_r mert bármit tehettem csak a rosszat látta meg, es elő szedett mindent hogy kötekedhessen.

Tényleg ugy látom itt mindenki szent .....

Nem csaltam meg es nem vagyok rib__c szerintem

2014. márc. 21. 17:24
 16/16 A kérdező kommentje:
Különben is nem csináltam semmi előtte hogy ne zavarja vagy hogy ne legyen balhé. Pl mikor az exem hívott es ott volt velem kinyomtam, előtte soha sem wibereztem senkivel, sőt megkért hogy számítsam le magamról ezeket utana nem írogattam nekik es inkább nem szóltam a békesség miatt ha valamelyik mégis rám irt. Az egyiket megfenyegette es nem akartam hogy bajba kerüljön. A képeimet sem mutogattam neki még egy jelszót is tettem a gépre nehogy belefusson. Mit kellett volna csináljak még? Pffff na mindegy látom itt ez megy ha valakinek baja van még bele is kell rúgni.
2014. márc. 21. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!