Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szimplán csak dug@snak nevezi a szexet/szeretkezést. Jogosan érzem úgy, hogy én is csak egy tárgy vagyok neki, akit meg tud du gni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor hallottam már, hogy du gásnak vagy ba sz'snak nevezi. Mikor rákérdeztem,hogy miért kell úgy mondja,csak annyit válaszolt,hogy miért szépítse,úgyis egyre megy

Utoljára is valahogy szóba jött a barátnőm s a párja,kérdezte ők jönnek e majd valamilyen rendezvényre.Mondtam,hogy attól függ mihez lesz kkedvük.Erre ő:du gni bittos lesz -.-

Ez után kezdtem úgy érezni,hogy megbántam,hogy lefeküdtem vele,s ha így beszél,a velem való együttlétet is csak egy du gásnak tartja. Az is megfordult a fejemben,hogy legközelebb ha akár,nem fogom engedni,s megmondom,hogy én nem "du gok".

Ti mit gondoltok?jogosan érzem?

Szerintem igenis van különbség a között, és a szeretkezés között. Egy éve vagyunk együtt.17L


2014. márc. 21. 15:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jó,nem tudok mit tenni ellene,hogy ne legyek "érzékeny lelkű"...
2014. márc. 21. 16:24
 12/14 anonim ***** válasza:
Eldurvult világ, eldurvult szóhasználat. Küzdj ellene, ha zavar, ahogyan egyébként engem is zavarna.Beszéljetek erről, ha tényleg szeret, akkor odafigyel erre. Ha nem..., akkor tényleg tedd azt, amit írtál és ne engedj neki.
2014. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem hozzád hasonlóan zavarna. Nevezze szexnek, az minden tekintetben korrekt. Értesd meg vele, ha törődik az érzéseiddel, ennyit csak meg tud tenni, hogy ne használjon erre egy téged bántó szót.
2014. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy barátom aki így hívta. Az második ilyen szóhasználat után rászóltam, hogy sürgősen fejezze be, ha dugni akar akkor keressen egy útszéli ribit, velem szeretkezni/szexelni szokás. Elég hamar átszokott a normális beszédre. Te se hagyd magad. Ha neked rosszul esik, illik figyelembe vennie. Ha meg nem fog ezen változtatni, az sokat elárul róla.
2014. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!