Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú társaim. Ti mit javasoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú társaim. Ti mit javasoltok, hogyan érjem el, hogya barátnőm jobban szeressen? Vagyis ne unjon ki belőlem, legyen boldog.

Figyelt kérdés
Ne írjátok hogy szex xŰD most komolyan fontos..:) a Lényeg, hogy ha találkozni akar pl velem, akkor ne mindig érjek rá, legyek néha elérhetetlen számára? vagy legyek mindig vele? vagy milyen tulajdonságom kell legyen, hogy legyen boldog és ne unjon belém? ELŐRE IS KÖSZI MINDENKINEK A SEGÍTSÉGET :))
2014. márc. 21. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy add magadat. Nem tudom milyen típus, de ha olyan, akkor ne lógj rajt mindig, hagyd, hogy ő is keressen, ne mindig te őt.
2014. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok, azért remélem nem baj ha írok, elvégre mi csajok jobban tudjuk hogy mit kell ahhoz tennetek, hogy ne unjunk rátok. Vidd el néha sétálni, fagyizni, kajázni, szánj rá időt, foglalkozz vele, érezze a törődést, szeretett. A normális nők erre vágynak.. Szerintem.

21L

2014. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) persze szívesen várom a köviket azért :) hátha van még valami amit jó tudni :/ :)
2014. márc. 21. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, azt tudom tanácsolni, mint az előző hozzászóló. Éreztesd vele, hogy szereted, tudasd vele, hogy neked ő a legfontosabb, törődj vele és legyél mindig mellette ha szüksége van rád.. Azt nem javasolnám, hogy "ne érj rá" mikor találkozni akar veled, ez nekem nagyon rosszul esne.
2014. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig figyelj ra, nagyon sokat beszelgessetek , tudj rola mindent , tudd befejezni a mondatait . Legy onzetlen a szexben, probald elerni,hogy a leheto legtobb esetben jo legyen neki ( nagyon ritkan mondja el egy no,ha nem jo) , dicserd meg amikor csak lehet,ereztesd vele,hogy egy kivanatos,vonzo no , soha ne tiltsd el a barataitol,ne feltekenykedj ,ne legy szamonkero - hirtelen ennyi. Ezek nagyon apro dolgok, nagyon kis raforditast igenyelnek ,de az egesz eletere kihatassal vannak .
2014. márc. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szintén lány vagyok. Szerintem még az se kell, higy vacsizni vidd meg ilyenek, főleg mert ez hosszú távon sokba kerül. Persze tökjó ha néha elmentek vacsizni, csak érted...:)

Személyes tapasztalatom szerint érdekessé és megunhatatlanná teszi a kapcsolatot a nő számára, ha érzi, hogy figyelsz rá. Apróságok. Mondjuk tudod hogy nagyon szereti a piros tulipánt és egyszer random megleped egy szál virággal... Tudod milyen édességet szeret, szerzel neki... Tudod mi a kedvenc filmje, felajánlod hogy nézzétek meg együtt... Ilyesmik... :))

2014. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit a lányok írtak nagyon igaz. ---- Annyival egészíteném ki, hogy jó lenne , ha elmennétek olyan programokra, ami "kapcsolatépítő" és kicsit eltér a megszokottól. ( és lehetőleg a barátnőd is szereti) Pl. : Színház, koncertek, táncház, túrázás, bármi. " Nyomozd ki " hogy mit szertne ! Ja, persze jó, ha te is szereted. ----- Én férfi vagyok. 27 éve házas. Nekünk ezek nagyon bejöttek. A közös, jó programok nagyon össze tudnak hozni !
2015. febr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!