Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy tényleg kipusztultak azok a lányok, akik személyiségre és külsőre is vonzóak a számomra?

Figyelt kérdés
Pár éve még éreztem szerelmet is, most meg már minden lányban csak csalódnom kell, már nem is érdekelnek úgy igazán, csak meg akarom húzni őket és utána le is lépek... Szeretnék szerelmet, de nem találoma megfelelő lányt, dugni meg kell.
2014. márc. 21. 20:22
1 2 3
 11/28 LeftBehind ***** válasza:
Én azt mondom, örülj neki hogy neked legalább a dugás része megy.
2014. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy nem veled van a baj..hanem mondjuk nem találsz olyan csajt aki megfelelne a kritériumjaidnak
2014. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
48%
Magatoknak köszönjétek. A "csak meghúzni jó" típusú lányok ezáltal tehát nem is látnak mást, mint hogy Ezt Kell csinálni, ettől foktok foglalkozni velük és ez kell a pasiknak. Így nincs mi motiválja őket. Nincs miért értelmesebbnek lenni/tűnni.
2014. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, miért mi tanítsuk meg, hogy miként viselkedjen. Az a szüleiknek dolga. Annyit elmondhatnának neki, hogy kislányom ne feküdj már le minden jött-menttel. De egymástól is ezt tanulják. Ha nekik ez jó, csinálják, legalább kiderül, melyik jó barátnőnek.:)
2014. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
58%
Szutyok az összes nő. Inkább búza leszek.
2014. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 LeftBehind ***** válasza:
Ja, hogy már ez is a férfiak hibája? Én kérek elnézést.
2014. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
#14 Bizony, az élet megy tovább. Már sosem lesz olyan, mint régen. (Mert az jobb volt? Vagy csak nem tudtál egy-két dologról?) A pocsék, életképtelen szülők olyan generációt "nevelnek", akik Nem Tudják, mit jelent a törődés és szeretet. A feltűnősködés jól burkolt segélykiáltás - vagy jószerivel már halálhörgés - a fiataloknál. Szeretetet remélnek a gyorsmenetektől, megérdemelt figyelmet a kirívó öltözködéstől és viselkedéstől, törődés a mondvacsinált drámáktól. És ők nem tudnak ez ellen tenni, mert nem látnak mást. Mindenhonnan ez fröcsög (internet, tévé, magazinok, videóklippek, zeneszövegek, család, barátok, felnőttek). És Ti ezzel a hozzáállással csak alájuk adjátok a lovat.
2014. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 LeftBehind ***** válasza:
17. Az ilyenek alá nem kell adni a lovat, megy nekik maguktól is. Ezt akkor tanultam meg, mikor elhívtam egy lányt randira - helyette megdugatta magát 3 (nála jóval idősebb) csávóval aztán csontrészegen nálam is bepróbálkozott.
2014. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#18 Ó, igen. És mivel Ő ezt csinálta, minden nő lotyó. Kivétel nélkül. égetnivaló boszorkánypalánták.
2014. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Tudom én. De attól nem fogom sajnálni őket. Ahogy a ratyi páva fiúkat sem. De amíg vv 6, és ezek mennek a TV-ben, addig én semmit nem tudnék tenni. És párkapcsolatot se tudnék elképzelni velük. Semmiképp, ez van. Ha alapból megvan ez a ribaancság benne, akkor félnék, hogy megcsal, sőt szégyellném is, ha mindig piálni akarna, és kurv*san öltözködne.
2014. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!