Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy tényleg kipusztultak azok a lányok, akik személyiségre és külsőre is vonzóak a számomra?

Figyelt kérdés
Pár éve még éreztem szerelmet is, most meg már minden lányban csak csalódnom kell, már nem is érdekelnek úgy igazán, csak meg akarom húzni őket és utána le is lépek... Szeretnék szerelmet, de nem találoma megfelelő lányt, dugni meg kell.
2014. márc. 21. 20:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Meg sem próbálnád megváltoztatni, inkább a saját jelentőségtelenségedtől sértődötten elvonulsz és kritikusan méregetsz mindenkit. De nem, nem változtatnál, vagy vennéd az erőfeszítést, hogy megkapargasd a felszínt.
2014. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 LeftBehind ***** válasza:
19. Szeretnéd belemagyarázni,mi? Én csak azt mondom, hogy aki olyan az olyan is marad, tökmindegy mi van.
2014. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Könyörgöm mit tudnék ezen változtatni? Mondd már meg nekem! Csak egy példát mondj. Miért lenne az én felelősségem, hogy megváltoztassam a ribaancokat? Mi vagyok én valami ribizlik megmentője?:DD
2014. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#22 Nem, ez suttyó hozzáállás. Te sem maradtál egy kétéves kölyök szintjén, változtál. Az emberek változnak.
2014. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 LeftBehind ***** válasza:

Jó, talán majd ha elkezd löttyedni a csöcsük és már a kutyának sincs hozzájuk gusztusa, majd megváltoznak.


Tudod engem hányszor oltottak itt azzal, hogy a nőknek nem kötelességük segíteni a magányos, problémás férfiakon? Akkor nekem miért kéne lelki segélyszolgálatot játszani olyan nőkkel akik egy rendes kapcsolat helyett inkább kilószámra nyelik a falloszt?

2014. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#23 Siránkozás helyett például igen, megerőltethetnéd magad. Lehet, hogy kellemesen csalódnál.
2014. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
De mondj egy példát akkor, hogy mit kéne tennem? És én mikor siránkoztam? Leszarom ha sok ribizli van. Ő bajuk. Nekem nehezebb lesz párt találni, ennyi. De ő miattuk nem fogok én szenvedni. Szóval kösz nem.
2014. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
35%
Ótvar az összes nő. Inkább b.u.zika leszek.
2014. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!