Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság már miért nem lehet...

Manapság már miért nem lehet találni olyan lányt, aki nem csak a teste miatt vonzó? Hol vannak az igazán szerethető, jellemre, személyiségre bájos teremtések?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 02:18
 1/7 anonim ***** válasza:

foglaltak

:(

2014. febr. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem elég kedvesek egy férfi számára. Az értékekhez ma a legtöbb férfi vak. Igaz, mindig vannak kivételek.
2014. febr. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nem a lányokkal van a gond? Nagyon sok pasi talál igazán szerethető, jellemre, személyiségre bájos teremtést.
2014. febr. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a holdon és elvétve a marson
2014. febr. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkoznak, hogy miért nem találnak igazán szerethető, vonzó férfiakat...és hogy hogyan koptassák le a perverzeket, anélkül, hogy azok learrogáns p.csáznák őket.
2014. febr. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az volt a kérdés hogy mit csinálnak, hanem hogy hol vannak. :)
2014. febr. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

van olyan!

az én barátnőm, kedves, aranyos, bújós, őszinte én vagyok az első az életében /még nem volt szex/ és művelt.

2014. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!